Autor Subiect: PREMIER LEAGUE. Chelsea Vs Manchester City , Sâmbătă 19:30 [0-1]  (Citit de 1548 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline toma

• Full Member
  • Mesaje postate: 219
  • Reputatie: +2/-0
    • Adresa de email
Re: PREMIER LEAGUE. Chelsea Vs Manchester City , Sâmbătă 19:30 [0-1]
« Răspuns #45 : 01 Octombrie, 2017, 08:24:14 »
Părerea mea este că oboseala ii de vina pt înfrângere, practic același mijloc și atac ca miercuri să sperăm că își revine Danny și mai avem o opțiune acolo, curioasa introducerea lui William când trebuia michi.Pep a știut clar că suntem obosiți și ne-a călărit continuu.

Offline Andrei A

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 449
  • Reputatie: +0/-0
Re: PREMIER LEAGUE. Chelsea Vs Manchester City , Sâmbătă 19:30 [0-1]
« Răspuns #46 : 01 Octombrie, 2017, 09:28:43 »

care oboseala ? ieri era septembrie ! dacă punem problema asa ce zicem peste 5 luni ? hai sa fim seriosi , legat de michy anul trecut nici macar cand era diego out nu era titular , l a salvat conjunctura( diego era pe alte meleaguri si era greu să schimbe 2 atacant intr o vara ) si golul ce a adus titlul , e clar ca nu se încadrează pe strategia lu conte cu atât mai mult intr un meci cum a fost cel de ieri.
sincer nu mi a plăcut abordarea din ultimele 10 min de la madrid si ieri a continuat, sa l bage pe luiz la mijloc .. aveam 6 fundaș si 2 mijlocași defensivi... asta după ce 80 min am avut un meci bun și consistent .. atunci a picat golul dar sa faci asta 90 min e ....