Autor Subiect: Chelsea Vs Atl.Madrid , Marți, 21:45 [1-1]  (Citit de 564 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Tudor

• din '96
  • V.I.P
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 2443
  • Reputatie: +58/-0
Re: Chelsea Vs Atl.Madrid , Marți, 21:45 [1-1]
« Răspuns #45 : 06 Decembrie, 2017, 08:19:56 »
fundasul trebuie intai sa aiba aport defensiv....e mai bun decat luiza oricum....nu ma mai dor ochii cand ma uit la meciuri....adica no, kakayoko vine din urma cu elan

cum sa zici ca golul a plecat de la fabregas ?!....adica sincer, nu vor mai exista corner-e pe lumea asta ??....la orice faza fixa trebuie sa faci marcaj calumea in careu. Asa orice centrare in careu e gol si e de vina ala care a avut lovitura de incepere. Ieri chiar s-a miscat bine fabregas.

oricum nu stiu care e stresul cu ,,cea mai puternica competitie intercluburi" unde vine doar spuma europei....cum ar fi olympiacos, celtic, anderlecht, qarabag, maribor, apoel, rasenballsport leipzig and co. :))) asta-i circ pe bani multi cu un marketing bun.
Tudor wins it all! E gata, mata la united........
Tudore ma omori cu zile dar ai dreptate.

Offline Luci

• If I Got £1 Every time Carroll scored I Would Be As Rich As Portsmouth
  • Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5020
  • Reputatie: +94/-1
    • Adresa de email
« Răspuns #46 : 06 Decembrie, 2017, 09:59:58 »
pai Tudor tu nu ai mai fost pe aici in ultima perioada, daca nu castigam Fabregas e de vina, daca rateaza Hazard penalty, Fabregas e de vina ca nu i a spus unde sa traga, daca sunt atacuri teroriste in Londra, tot el e de vina, gen. :))))))

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 7819
  • Reputatie: +124/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #47 : 06 Decembrie, 2017, 10:38:02 »
pai Tudor tu nu ai mai fost pe aici in ultima perioada, daca nu castigam Fabregas e de vina, daca rateaza Hazard penalty, Fabregas e de vina ca nu i a spus unde sa traga, daca sunt atacuri teroriste in Londra, tot el e de vina, gen. :))))))

una e sa intelegi un fenomen, alta e sa-l iei la misto cu replici "cool" de clasa a 9 a... gen...
Super Frank n-a facut decat sa sublinieze inca o data usurinta cu care fabregas pierde mingiile din care se nasc situatii foarte periculoase. E imposibil sa nu o comita el meci de meci din care sa iasa adversarului macar o faza fixa.
Aseara a jucat destul de ok, doar ca mai mereu tre` sa plece ceva de el... si in ultimele 2 sezoane n-a mai plecat nimic bun pentru noi. Oricum nu e el responsabil de rezultatul de aseara. Pe faza ofensiva am fost foarte ok pana la capitolul gol. Pacat de Willian "picior de lemn" si Morata "fatalaul".. concluzii trase de sotie in timpul meciului  ;D
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Luci

• If I Got £1 Every time Carroll scored I Would Be As Rich As Portsmouth
  • Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5020
  • Reputatie: +94/-1
    • Adresa de email
« Răspuns #48 : 06 Decembrie, 2017, 10:39:27 »
sa presupun Paul ca tu intelegi fenomenul mult mai bine ca si Mourinho, Hiddink si Conte? ca vad ca toti cam insista cu el.

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 7819
  • Reputatie: +124/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #49 : 06 Decembrie, 2017, 10:50:33 »
sa presupun Paul ca tu intelegi fenomenul mult mai bine ca si Mourinho, Hiddink si Conte? ca vad ca toti cam insista cu el.

Nu e altul in momentul de fata. La prima optiune viabila o sa fie pus pe banca... parca a mai fost o data lasat pe banca si nu-mi aduc aminte sa ne fi descurcat prea rau. Daca Drinkwater incepe sa se miste putin mai bine decat a inceput sa o faca de la anul ii zicem pa lui fabregas... care e gloaba de vreo 2 sezoane.. adica incaseaza banul gros la cont mai da o pasa misto sa aplaude stadionul si cam atat. El e jucator foarte bun de back-up. Il bagi prin min' 70,prinde o pasa smechera, poate mai marchezi un gol si aia e... inchizi meciul.

Eu cred ca se poate si fara el. Asa cum se poate fara Drogba, Lampard si Terry si multi altii.
Repet, nu vorbesc de meciul de aseara .

Si da, consider ca si un antrenor de mare valoare poate gresi in anumite aspecte iar un copil de 17 ani sa le vada si sa le inteleaga mai bine. Sunt lucruri de care nu-si dau seama - sau in cazul nostru - isi da seama dar nu are momentan pe cine.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline petre ispirescu

• Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 2728
  • Reputatie: +157/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #50 : 07 Decembrie, 2017, 00:15:42 »

Offline SUPER FRANK!!!

• Hero Member
  • Mesaje postate: 519
  • Reputatie: +0/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #51 : 07 Decembrie, 2017, 00:55:55 »

Sa vedem luni ce o sa fie. Ordinea preferintelor Besiktas,Barca, PSG. Primul meci pe Bridge

Offline Marius Gavrila

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 1895
  • Reputatie: +25/-0
« Răspuns #52 : 07 Decembrie, 2017, 08:50:47 »
O sa picam cu PSg sau Barcelona.

Offline Radu

• Hero Member
  • Mesaje postate: 501
  • Reputatie: +5/-0
« Răspuns #53 : 07 Decembrie, 2017, 12:32:08 »
Eu sper la Besiktas... Ar fi cazul sa picam si noi mai lejer

Offline petre ispirescu

• Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 2728
  • Reputatie: +157/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #54 : 07 Decembrie, 2017, 14:02:51 »
Cesc i-a refuzat pe United cand Moyes era acolo, iar de atunci aia de acolo il urasc de moarte. Totusi era un topic deschis zilele trecute pe forum la United cu cei mai buni 5 pasatori, care a facut cateva pagini si foarte multe reply-uri, iar Cesc nu lipsea din niciun post ))

Offline f18dragos

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1295
  • Reputatie: +11/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #55 : 07 Decembrie, 2017, 14:58:31 »
Sper sa picam cu Barcelona. Abia poate baga ăștia mâinile in buzunare la iarna, si vin jucători meserie :D

Offline Andrei A

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 449
  • Reputatie: +0/-0
« Răspuns #56 : 07 Decembrie, 2017, 22:27:00 »
o sa se bage la bani in iarna .......