Autor Subiect: Chelsea Vs West Bromwich, Luni 22:00 [3-0]  (Citit de 611 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Marius Gavrila

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 1943
  • Reputatie: +25/-0
Re: Chelsea Vs West Bromwich, Luni 22:00
« Răspuns #15 : 12 Februarie, 2018, 22:53:37 »
mama cand am vazut formația pe livescore cu giroud ....  nu mai comentez ..

Vroiai sa joace cu 9 fals?

decat ala mai bine luam unu de la juniori , il luam pe abraham inapoi orice ...

ne plângem pe aici ca nu promovăm jucători dacă nici in momentul asta nu o facem ... trebuie si coaie sa dai încredere unor tineri , chiar daca gloaba marchează e degeaba i se puteau da meciuri lui abraham si era o treaba sănătoasă nu băgare milioane de euro intr un jucător de la arsenal sa finantam si noi la transferul lui aubameyang ba ii împăcam si pe aia de la borussia, începem se avem fata de prostii satului

Poate sa joace cu al treilea atacant, dar nu poti sa te prezinti cu atacand de la academie ca si back-up ptr morata.  Iar uneori experienta este mult mai importanta decat varsta.
Giroud s-a prezentat nesperat de bine in prima repriza.

Offline toma

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 257
  • Reputatie: +2/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #16 : 12 Februarie, 2018, 23:07:05 »
Și mie mi-a plăcut giroud in schimb moses parca nici el nu înțelege cum de joaca

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8010
  • Reputatie: +124/-3
    • Adresa de email
Re: Chelsea Vs West Bromwich, Luni 22:00 [3-0]
« Răspuns #17 : 12 Februarie, 2018, 23:53:19 »
Am scăpat cu bine, sincer nu vedeam mai mult de 1 pct. Dacă marcau proștii satului eram mancati.. f bună evoluția lui Hazard. Jiru a fost neașteptat de ok, doar că i-au dat-o la os și a dispărut din peisaj.

Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline CHelseaBlues

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 443
  • Reputatie: +3/-2
« Răspuns #18 : 12 Februarie, 2018, 23:56:31 »
Macar cu astia sa ne ridicam si noi moralul, vine o perioada destul de dificila acum :/ sunt curios cum vom evolua vs barca manu si city

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Offline Wanted007

• Full Member
  • Mesaje postate: 220
  • Reputatie: +3/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #19 : 13 Februarie, 2018, 00:04:22 »
Hazard e talismanu'.. Ce bine ar fi daca mai des si-ar folosi coechipierii pt a trage fundasi si ai face culoar.. Ar marca mult mai mult sutand decand incercand sa joace cu Moses sau altii..

Dupa 2 meciuri dezastru'.. Am vazut un Azpi si un Pedro care au muncit foarte mult, Azpi chiar facand un super meci..

Imi pare rau ca nu explodeaza Rudi.. Ar avea ceva viteza, inaltime, patrundere.. are ceva calitati pt un fundas bun, dar foarte multe oscilatii.. Meciuri si meciuri..Inca mai am ceva sperante..

Cesc si Kante.. Se putea mult mai bine..
Giroud mai are nevoie de timp sa intre in viteza si norma echipei.. Dar pare un om serios si sunt sigur caci, cel putin sezonul asta/in acest moment, ne va ajuta mult mai mult (decat ar fi facut-o Mitsy).. Muncitor si cu o atitudine buna.. Imi place..

Hai, baieti!
Inca mai sunt posibile multe lucruri faine sezonu' asta!!

Offline Andrei A

• Hero Member
  • Mesaje postate: 516
  • Reputatie: +1/-0
« Răspuns #20 : 13 Februarie, 2018, 00:33:04 »

ne plângem pe aici ca nu promovăm jucători dacă nici in momentul asta nu o facem ... trebuie si coaie sa dai încredere unor tineri , chiar daca gloaba marchează e degeaba i se puteau da meciuri lui abraham si era o treaba sănătoasă nu băgare milioane de euro intr un jucător de la arsenal sa finantam si noi la transferul lui aubameyang ba ii împăcam si pe aia de la borussia, începem se avem fata de prostii satului

Poate sa joace cu al treilea atacant, dar nu poti sa te prezinti cu atacand de la academie ca si back-up ptr morata.  Iar uneori experienta este mult mai importanta decat varsta.

in stilul asta nu vom promova niciodată jucătorii noștri tineri si tammy are potențial din punctul meu de vedere mai mult in situatii de genul eu le ziceam celor de la swanse m*** oricum ei ne au dat cu llorente si mergeam pe mana lui.
buna victorie mai ales de moral sa speram ca scoatem ceva sezonul asta

Offline Wanted007

• Full Member
    • Adresa de email
« Răspuns #21 : 13 Februarie, 2018, 01:03:36 »

in stilul asta nu vom promova niciodată jucătorii noștri tineri si tammy are potențial din punctul meu de vedere mai mult in situatii de genul eu le ziceam celor de la swanse m*** oricum ei ne au dat cu llorente si mergeam pe mana lui.

Bro, lasa-ne cu Tammy a tau. Cu siguranta un pusti atacant sub 21 de ani nu face fata. Nu misca pustii langa tipii cu experienta din apararile adverse. Ai nevoie de atacanti oportunisti si cu ceva experienta.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8010
  • Reputatie: +124/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #22 : 13 Februarie, 2018, 02:23:19 »
Jiru a jucat bine ca target man, si-a făcut treaba la gol. A fost perfect acolo. Morata nu cred ca făcea față cu adversarul in spate. Ori cadea ori simula.

Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline SUPER FRANK!!!

• Hero Member
  • Mesaje postate: 592
  • Reputatie: +0/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #23 : 13 Februarie, 2018, 05:45:34 »
Zeita Fortuna a mai tinut un pic si cu noi. Pe Emerson poate-l vedem vineri cu Hull, iar de Alonso avem nevoie cu Barca pentru ca am simtit lipsa unui executant de picior stang

Offline Marius Gavrila

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 1943
  • Reputatie: +25/-0
« Răspuns #24 : 13 Februarie, 2018, 08:37:41 »
Zeita Fortuna a mai tinut un pic si cu noi. Pe Emerson poate-l vedem vineri cu Hull, iar de Alonso avem nevoie cu Barca pentru ca am simtit lipsa unui executant de picior stang

Alonso e accidentat la glezna. S-a accidentat sambata la antrenamente.

Offline frank997

• Hero Member
  • Mesaje postate: 855
  • Reputatie: +8/-2
    • Adresa de email
« Răspuns #25 : 13 Februarie, 2018, 10:42:56 »
Cu toate ca a fost o victorie lejera n-am cum sa nu remarc ca Moses e paralel cu fotbalul. Si in Liga 1 de la noi vezi centrari mai bune, alea macar trec de primul om.

Offline Andrei A

• Hero Member
« Răspuns #26 : 13 Februarie, 2018, 14:40:27 »

Bro, lasa-ne cu Tammy a tau. Cu siguranta un pusti atacant sub 21 de ani nu face fata. Nu misca pustii langa tipii cu experienta din apararile adverse. Ai nevoie de atacanti oportunisti si cu ceva experienta.

cred ca ma confunzi cand ma iei cu '' bro '' si '' lasa-ne'' , daca tu te multumesti cu rezervele rivalelor pe care probabil le luai in ras inainte sa semenze cu noi e fix problema ta, daca pt tine nu conteaza promovarea jucatorilor nostri si nu ai mei personali iara e fix problema ta ,dar poate sunt printre noi si unii care isi doresc si altceva decat mercenari, daca merg pe logica ta probabil nu am vedea nici un tanar jucator prin prima liga, eu nu vreau oportunisti cu experienta vreau jucatori valorosi , acuma ca abaraham  are sau nu valoarea necesara inca nu stim dar era o buna oportunitate sa joace intr un sezon in care sanse la trofee nu avem , probabil eu gandesc in perspectiva si solutia jiru prin care am facut si jocul lui arsenal de maxim un an jumate e mult mai buna :)) , aa si mult mai scumpa

Offline mvvlad

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 69
« Răspuns #27 : 13 Februarie, 2018, 15:22:35 »
In situatia in care suntem, nu cred ca ne permitem romantisme de gen promovarea tinerelor talente in meciuri-cheie (da, chiar daca am avut adversar oarecum facil, IERI AM JUCAT UN MECI-CHEIE!). Avem nevoie de rezultate, iar acestea se obtin cu jucatori experimentati.
Tinere talente am promovat la Norwich acasa si era sa ne facem de rasul curcilor. Diferenta este ca acum suntem intr-o situatie ceva mai nasola.. putem sa mai speram doar la top 4 si FA Cup, pentru ambele batalia fiind crunta. Parerea mea este ca nu putem face experimente cu tinerele talente in acest moment al sezonului.

Offline Andrei A

• Hero Member
« Răspuns #28 : 13 Februarie, 2018, 16:20:56 »
poate in vara il luam pe kompany , cine stie poate avem o sansa si la carrick

Offline Wanted007

• Full Member
    • Adresa de email
« Răspuns #29 : 14 Februarie, 2018, 00:11:45 »
poate in vara il luam pe kompany , cine stie poate avem o sansa si la carrick

Domnule Andrei,

Ia-te de mână cu Becali și promovează-ți talentele care plecate de aici(chiar împrumut)te scuipă în ochi (Musonda, Loftus, etc). La Chelsea nu a confirmat Torres, Cuadrado + alți fotbaliști experimentați.. și dupa 2 înfrangeri în care construcția a fost 0 vrei să joci cu Abraham sau nu știu cine.

Poate te ia rusu' în staff. Te pricepi..