Autor Subiect: Barcelona - Chelsea, Miercuri 21: 45 [3-0]  (Citit de 1446 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8173
  • Reputatie: +124/-3
    • Adresa de email
Re: Barcelona - Chelsea, Miercuri 21: 45 [3-0]
« Răspuns #45 : 15 Martie, 2018, 00:31:27 »
Bile incalzite si vedem City cu Barca in finala. Bate guardiola la ei ca la fasole.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline petre ispirescu

• Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 2757
  • Reputatie: +157/-0
    • Adresa de email
Re: Barcelona - Chelsea, Miercuri 21: 45 [3-0]
« Răspuns #46 : 15 Martie, 2018, 12:01:13 »
Micile (dese) detalii au contat in dubla asta - cand lovesti bara de 4 ori, Christensen si Azpilicueta gresesc copilareste la golul lui Messi de la Londra, iar Courtois ia gol la coltul scurt dintr-un unghi mort si le ofera pe tava avantajul inca din min 2, sincer nu stiu ce vina ar putea avea antrenorul in asta. Sincer ma asteptam la o dubla horror, cu posesie 75% in ambele meciuri pt Barcelona si foarte putine (spre deloc) ocazii pt Chelsea, dar daca analizezi la rece, a fost chiar diferit si am jucat bine. N-a fost sa fie, nici asteptarile nu erau mari, cel putin din partea mea, asa ca nici dezamagirea nu e crunta. Mi-as dori ca si Conte sa ramana, dar nu cred ca va mai accepta el mediocritatea impusa de catre conducerea clubului pt ca sincer nu vad pe Chelsea in vara sa faca transferuri tari, iar Conte nu va mai indura inca un alt season cu jucatori ca Bakayoko, Drinkwater si Zappacosta, plus altii la fel de "buni" care vor fi adusi.