Te afli aici
Acasa > Informatii chelseafc.com > Rezultate mixte pentru jucatorii sub 21

Rezultate mixte pentru jucatorii sub 21

Au fost multi jucatori de la Chelsea care au jucat seara trecuta pentru calificarile la Campionatul European Sub 21, dar nu toti au triumfat.

Spania a castigat fara probleme cu 3-0 impotriva Elvetiei. Romeu a fost inlocuit la pauza cand meciul era rezolvat.
Clifford a jucat ultimele 4 minute pentru Irlanda care a invins cu 2-0 pe Liechtenstein. Irlandezii s-au apropiat la 3 puncte in spatele italienilor.
Josh McEachran a jucat in meciul pierdut impotriva Belgia. Belgienii s-au apropiat la 3 puncte in spatele Angliei.
Patrick van Aanholt a intrat in minutul 72 in meciul pierdut de Olanda cu 2-1 in fata Scotiei. Scotienii s-au apropiat la un singur punct de Olanda in grupa lor.
Milan Lalkovic a fost inlocuit in minutul 55 in meciul pierdut contra Frantei cu scorul de 2-0. Gael Kakuta n-a jucat in acest meci.
Portarul imprumutat Matej Delac a triumfat acasa impotriva Estoniei cu scorul de 4-0.