Autor Subiect: Echipa Nationala  (Citit de 14549 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Geo

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 438
  • Reputatie: +1/-0
    • Adresa de email
Re: Echipa Nationala
« Răspuns #45 : 03 Iunie, 2011, 23:05:04 »
Jos palaria pt meciul facut asta seara!! Sincer nu ma asteptam la o asa determinare din partea lor!!
 Bravo ;D

Offline edy

• Hero Member
  • Mesaje postate: 4201
  • Reputatie: +72/-2
  • Re: Echipa Nationala
    « Răspuns #46 : 03 Iunie, 2011, 23:17:11 »
    Mi-a placut ca dupa ce am marcat nu am inceput sa ne aparam ci am mizat pe atac in continuare ceea ce a dat roade.
    In afara de mutu, rat si marica mi-a mai placut cum a jucat bourceanu, torje si gabi muresan. Torje a facut un meci bun, la fel si Sanmartean.
    Sper sa mai avem parte de astfel de meciuri in aceasta campanie de calificare Euro 2012, si sa nu fie meciul asta un "one time only"

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
    • Hero Member
    • *
    • Mesaje postate: 8576
    • Reputatie: +125/-3
      • Adresa de email
    « Răspuns #47 : 03 Iunie, 2011, 23:45:53 »
    Sanmartean si Muresan m-au impresionat si pe mine. Mi-a placut si de Pap. Torje a facut un meci f bun.  Oricum eroii meciului au fost Rat, Mutu si Marica. Pacat de barele si penalty-ul ratat. Un 5, 6 - 0 ar fi fost meritat. Probleme mai mari in centrul apararii, per total un meci bun, au legat pase, au fost compacti, au stat bine in teren. Nu inteleg de ce l-a introdus pe CR. Tanase!? Cred ca Mihaita Roman sau Deac ar fi contat mai mult fata de Tanase.
    edydark:da chiar ma
    edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
    Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Bogdan

• Hero Member
    • Mesaje postate: 1908
    • Reputatie: +20/-1
    « Răspuns #48 : 04 Iunie, 2011, 07:49:49 »
    Nu ma asteptam sa jucam asa de bine, de ce nu putem sa jucam asa de la inceput?
    If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

C.L.

• Vizitator
    « Răspuns #49 : 04 Iunie, 2011, 09:15:25 »
    Sper ca Razvan a inteles ca Romania trebuie sa atace nu sa stea cu fundul in poarta.  :)

C.L.

• Vizitator
    « Răspuns #50 : 04 Iunie, 2011, 21:05:27 »
    Razvan a plecat la tigani, pardon Rapid...

lampard95

• Vizitator
    « Răspuns #51 : 05 Iunie, 2011, 12:38:52 »
    buna asta cu tigani :))

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
    • Hero Member
    • *
      • Adresa de email
    « Răspuns #52 : 05 Iunie, 2011, 13:46:35 »
    Razvan a plecat la tigani, pardon Rapid...

Incetati cu afirmatii de genul, poate printre noi sunt sustinatori ai Rapidului si n-as vrea sa jignim pe nimeni.
    Aici discutam despre Chelsea si fotbal in general, nu despre "ciobanismele" din tribune ale asa zisilor suporteri.
    Cat despre demisia lui Razvan eram sigur ca va castiga cu surle si trambite si isi va da demisia intr-un mod elegant, pentru ca intr-adevar Lucescu Jr are stil si cu demisia asta a mai demonstrat-o o data. A fost ca o palma tuturor celor care au criticat nationala lui "Il Muce".

######

C.L.

• Vizitator
    « Răspuns #53 : 05 Iunie, 2011, 15:21:29 »
    Pardon.  :-[

Revenim la subiectul echipa nationala. Cat credeti ca ne va da Brazilia?

lampard95

• Vizitator
    « Răspuns #54 : 05 Iunie, 2011, 17:37:54 »
    5 sau 6-0 nu ne da dar 2 sau 3-1 ne da.

Offline Geo

• Sr. Member
      • Adresa de email
    « Răspuns #55 : 05 Iunie, 2011, 18:20:19 »
    Eu zic ca era mai frumos sa continue pana sfarsitul campaniei de calificari, sa ne calificam in extremis si atunci sa isi de-a demisia, acum a facut doar sa demoralizere echipa, nu te gandesti in primul rand la cei care te-au criticat ci la cei pe care ii lasi in urma... O aroganta...

Offline Bogdan

• Hero Member
    • Mesaje postate: 1908
    • Reputatie: +20/-1
    « Răspuns #56 : 05 Iunie, 2011, 18:46:37 »
    O sa fie frumos meciul cu Brazilia , o sa vedem multe goluri , cel putin asa cred eu:D , si cred ca numai la o poarta  ;D
    If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline Geo

• Sr. Member
      • Adresa de email
    « Răspuns #57 : 05 Iunie, 2011, 19:43:33 »
    O sa fie frumos meciul cu Brazilia , o sa vedem multe goluri , cel putin asa cred eu:D , si cred ca numai la o poarta  ;D

Sunt de parere ca nu se vor agita foarte tare brazilieni, probabil o dubla Neymar...

Am vazut acum un titlu la stiri "Intoarcerea Regelului" :))
    Deci ok, Hagi mare jucator, un om sufletist, ambitios etc. (PUNCT) In niciun caz nu e nevoie de el la nationala, cel putin vorbesc in numele meu de suporter, nu inteleg de ce se insista pe el, si-a dovedit de N ori "calitatea" sa ca antrenor.. Ne trebuie un om cu experienta, laturi de un staff profesionist, pe care nu il intereseaza presa si tot mondenul .. Un profesionist cu adevarat..
    « Ultima Modificare: 05 Iunie, 2011, 20:36:29 de Geo »

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
    • Hero Member
    • *
      • Adresa de email
    « Răspuns #58 : 05 Iunie, 2011, 21:47:28 »
    Hagi nu e antrenor. Poate selectioner, insa schemele de joc la el sunt nule. Sau poate la Steaua n-a avut cu cine... dar nici la Galata? Oricum nu cred ca ne mai calificam, eu chiar imi puneam sperante in Lucescu, pentru ca il avea pe taica-su pentru un sfat... Aroganta care a facut-o, cred ca o meritau toti, inclusiv suporterii... ma bucur pentru el ca a facut-o si ma bucur mai mult pentru faptul ca am avut dreptate cand am zis ca va bate Bosnia la scor si o sa-si dea demisia.

######

FloCFC

• Vizitator
    « Răspuns #59 : 05 Iunie, 2011, 21:50:35 »

Sunt de parere ca nu se vor agita foarte tare brazilieni, probabil o dubla Neymar...

Am vazut acum un titlu la stiri "Intoarcerea Regelului" :))
    Deci ok, Hagi mare jucator, un om sufletist, ambitios etc. (PUNCT) In niciun caz nu e nevoie de el la nationala, cel putin vorbesc in numele meu de suporter, nu inteleg de ce se insista pe el, si-a dovedit de N ori "calitatea" sa ca antrenor.. Ne trebuie un om cu experienta, laturi de un staff profesionist, pe care nu il intereseaza presa si tot mondenul .. Un profesionist cu adevarat..
    In momentul asta stam foarte prost la toate capitolele.Ai vazut valoarea unui fost mare jucator ajuns conjunctural in functia de antrenor al Argentinei,in momentul cel mai important a clacat,s-a vazut lipsa de experienta ! Hagi e binevenit,demult numai simt acelasi lucru pentru Nationala,si sunt convins ca si tu simti la fel,dar in acest moment e greu sa vina un Mircea Lucescu sau Boloni care a retrogradat cu Lens a fost demis si a castigat 600.000 de euro in 3 luni n-a demonstrat mare lucru si in plus cand merge prin afara spune ca este francez de origine maghiara el avand cetatenie ''de Hexagon''. Daca m-ar fi contactat pe mine Mircea Sandu i l-as fi recomandat pe OCTAVIAN BELLU.