Autor Subiect: Nationala preferata  (Citit de 4448 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8576
  • Reputatie: +125/-3
    • Adresa de email
Re: Nationala preferata
« Răspuns #45 : 18 August, 2012, 18:53:41 »
esti nebun, prostii din romania il vad pe tanase ca pe cel mai bun mijlocas din tara... si el e un terminat...
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

DanutCFC

• Vizitator
« Răspuns #46 : 18 August, 2012, 19:05:51 »
Tanase e un ratat de fotbalist, auzi cica il vrea Lyon :)))).

Offline Bogdan

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1908
  • Reputatie: +20/-1
« Răspuns #47 : 18 August, 2012, 19:23:23 »
esti nebun, prostii din romania il vad pe tanase ca pe cel mai bun mijlocas din tara... si el e un terminat...

wow in sfarsit cineva care gandeste la fel ca mine , deci pur si simplu m-am saturat de stirile din sport din romania , nu am mai urmarit una cred ca de vreo 2-3 luni , si ma simt mult mai bine . Acolo Dodel este ridicat in slavi de zici ca este Pele , dar baiatul nu are nici o legatuira cu fotbalul.
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

lampard95

• Vizitator
« Răspuns #48 : 18 August, 2012, 21:47:40 »
in sfarsit gasesc si eu niste minti sanatoase,care gandesc ca mine cu privire la Tanase,eu m-am saturat de el de numa da si el doua goluri cu saracii aia de la "U" si el e mare fotbalist si il vrea Lyon

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8576
  • Reputatie: +125/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #49 : 18 August, 2012, 23:14:19 »
eu am zis de tanase de cand l=am vazut ca e o panarama de jucator. te uiti in ochii lui si iti dai seama ce-i poate capu'... dupa catva timp apare cu ordinara aia de nici nu mai stiu cum o cheama ca sa-mi confirme opinia.
am vreo 2 prieteni stelisti care tot incercau sa-mi spuna de tanase... ca acum sa-mi dea amandoi dreptate .
nu ma prea pricep la campionatul romanesc insa am vazut cativa jucatori interesanti, baiatu ala cu nr 9 de la gaz metan parca (unu tuns scurt cu parul blond) ... si mi-a atras atentia si bogdan stancu pe vremea cand juca fotbal nu statea rezerva (acum nici nu stiu pe unde mai e plecat).
ar mai fi cativa dar habar n-am cum ii cheama :D
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him