Autor Subiect: Finala UCL  (Citit de 2121 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8545
  • Reputatie: +125/-3
    • Adresa de email
Re: Finala UCL
« Răspuns #15 : 29 Mai, 2011, 13:46:50 »
United n-a avut raspuns aseara in fata Barcelonei. Au incercat un joc bazat pe viteza, mi s-a parut aiurea sa incerci sa fugi de Messi ca mai apoi sa ajungi sa fugi dupa Messi. Oricum United este o echipa bazata pe viteza jucatorilor sai, iar dupa parerea mea la capitolul viteza Barca este net superioara pe toate posturile.
Un singur jucator de la Utd. a existat aseara pe teren, ala fiind Rooney. Si cred ca Barca a avut bun simt ca s-a oprit la 3-1. Insa s-a vazut ca la un anumit nivel nu mai poti improviza cu Giggs, Scholes si Carrick la mijloc. Sunt sigur ca Ferguson stie lucrul asta si tare ma tem ca alea 115 milioane buget pentru transferuri care il are United va investit cu foarte multa atentie si mult cap. In functie de ce vor transfera in aceasta vara cred ca abia de sezonul viitor vom vederea un Manchester United de care ne va fi tare frica.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Chris

• Full Member
  • Mesaje postate: 166
  • Reputatie: +1/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #16 : 29 Mai, 2011, 15:08:46 »
NU M-AM UITAT LA FINALA, ASA CA VA ARAT POSTUL MEU PE FACEBOOK INAINTE DE MECIUL DE ASEARA:
"Peste tot azi, doar despre finala UCL, bloguri, site-uri sportive, tv, ziare, radio si asa mai departe. Exagerare, multa exagerare!
Eu unul REFUZ sa ma uit la finala UCL ca ?i acum 2 ani. REFUZ!
Ur?sc prea mult aceste 2 echipe, sau poate este doar aroganta din mine..." :D

Stand your ground!

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8545
  • Reputatie: +125/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #17 : 29 Mai, 2011, 16:45:38 »
Te inteleg, insa a fost un meci de urmarit pentru informatiile tactice pe care le puteau oferi ambele echipe :)
Eu n-am citit niciun articol despre finala UCL, pur si simplu le-am ignorat, pentru ca nu m-au interesat.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him