Autor Subiect: Adrian Mutu  (Citit de 895 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

BaLLz

• Vizitator
Adrian Mutu
« : 17 Iunie, 2011, 03:27:52 »
A venit, a vazut, a plecat cu nasul plin de droguri. Stiu ca fanii Chelsea FC din Anglia il urasc rau de tot, pe buna dreptate, dar noi ca suntem romani, cam unde ne aflam? Il uram sau nu-l uram pe Adrian Mutu? Parerea mea personala e ca cea ce a facut, si-a ratat toata cariera, daca ramanea la Chelsea putea sa ajunga tot mai sus. Cei de la Fiorentina l-au salvat cat de cat dar cine stie unde ar fi putut ajunge..

E incontinuare un fotbalist stralucit si nu cred ca vom mai vedea dupa el si Hagi prea curand un atacant bun. Ciprian Marica e bun la nationala dar in rest, nu prea.. Deci care e parerea voastra despre Adrian Mutu, tinand cont ca suntem, cel putin asa banuiesc, fani Chelsea FC. ;D

Offline Bogdan

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1908
  • Reputatie: +20/-1
Re: Adrian Mutu
« Răspuns #1 : 17 Iunie, 2011, 07:49:00 »
Fotbalist da , caracter 0
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

C.L.

• Vizitator
« Răspuns #2 : 17 Iunie, 2011, 09:14:45 »
Fotbalist extraordinar. La microfon un adevarat carismatic. Insa Mutu este un mare bagabond... De fapt asa sunt majoritatea din echipa nationalei...

Deviez putin de la subiect : Gabi Tamas a baut asa de mult incat nu a mai prins avionul pentru Brazilia.  :o :o :o

Offline Bogdan

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1908
  • Reputatie: +20/-1
« Răspuns #3 : 17 Iunie, 2011, 11:21:46 »
Gabi Tamas a baut asa de mult incat nu a mai prins avionul pentru Brazilia.  :o :o :o
:)) :)) :)) cat de prost sa fii , si doar joaca in Anglia .....
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8545
  • Reputatie: +125/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #4 : 17 Iunie, 2011, 21:14:14 »
era un thread deschis despre mutu aici
http://www.chelseafc.ro/forum/fotbalul-in-lume/mutu-jucator-de-nationala-sau-un-mare-fitos/

haideti sa incercam sa pastram o oarecare ordine pe forum.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him