Autor Subiect: Sa uitam meciul cu Arsenal, nu suntem singuri  (Citit de 1787 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

C.L.

• Vizitator
Sa uitam meciul cu Arsenal, nu suntem singuri
« : 31 Octombrie, 2011, 23:14:41 »
Cand ati vazut titlul asta v-ati gandit ce vrea sa insemne asta? Pai inseamna ca nu suntem singuri  care au primit o ' caruta ' de goluri sezonul asta.

Man United a pierdut cu 1-6 acasa, Tottenham cu  1-5 acasa, Arsenal a pierdut cu 8 - 2 in deplasare. Pana acum doar City a scapat, insa sunt sigur ca vor lua si ei un 4-0 doar asa de frumusete.

P.S. Subiect luat de pe site-ul oficial.

Offline edy

• Hero Member
  • Mesaje postate: 4201
  • Reputatie: +72/-2
  • Re: Sa uitam meciul cu Arsenal, nu suntem singuri
    « Răspuns #1 : 31 Octombrie, 2011, 23:46:54 »
    Bun sfat! Dupa cum si celebra expresie "Shit happens. Time to move on."

C.L.

• Vizitator
    Re: Sa uitam meciul cu Arsenal, nu suntem singuri
    « Răspuns #2 : 01 Noiembrie, 2011, 08:56:48 »
    Mi-am dat seama ca dupa infrangerile din meciurile cu rivale, cel mai mult au de suferit suporterii. Mai ales cand pierzi acasa la o diferenta de 5 goluri. Jucatorii sunt primi care trec peste asta, insa asa si trebuie.
    Eu sunt sigur ca vom castiga ambele meciuri cu City, la o diferenta clara, sa vada si ei cum e sa pierzi urat.
    « Ultima Modificare: 01 Noiembrie, 2011, 09:49:20 de C.L. »

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
    • Hero Member
    • *
    • Mesaje postate: 8576
    • Reputatie: +125/-3
      • Adresa de email
    « Răspuns #3 : 01 Noiembrie, 2011, 10:47:50 »
    Doar victoria cu City in ambele meciuri ne poate duce in cartile pentru locul 1.
    Momentan am cazut pe 4.
    Am vazut meciul lui Tottenham cu QPR, daca ne prezentam cum ne-am prezentat cu Arsenal ne rupe Spurs.
    edydark:da chiar ma
    edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
    Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

C.L.

• Vizitator
    « Răspuns #4 : 01 Noiembrie, 2011, 11:14:28 »
    Ceea ce s-a intamplat Sambata, a fost pur si simplu intamplare. Dupa mine a fost mai mare umilinta cu Sunderland 0 - 3 acasa, din sezonul trecut. Bineinteles circumstantele au fost diferite...
    Eu am incredere in AVB ca va redresa echipa si vom fi campioni de iarna.

Offline Bogdan

• Hero Member
    • Mesaje postate: 1908
    • Reputatie: +20/-1
    « Răspuns #5 : 01 Noiembrie, 2011, 13:11:46 »
    Am avut meciuri FOARTE bune dar si meciuri mai putin bune , asa este fotbalul , oricum avem un fotbal mult mai frumos decat cel de pe vremea lui Ancelotti , dar din pacate primim gol in fiecare meci  , acuma sa speram ca AVB va reusi sa repare problemele din aparare ,si cum zicea si articolul de pe site sa speram ca va putea sa renunte la Drogba Malouda chiar si la Terry( dar la el peste vreo 3 ani :D , momentan avem nevoie de el  , el da incredere echipei )
    If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

lampard95

• Vizitator
    « Răspuns #6 : 01 Noiembrie, 2011, 18:10:23 »
    la echipa trebuie sa revina acea pofta de fotbal si de trofee care era acum 2-3 ani.

Offline Geo

• Sr. Member
    • Mesaje postate: 438
    • Reputatie: +1/-0
      • Adresa de email
    « Răspuns #7 : 02 Noiembrie, 2011, 18:01:43 »
    La cum se prezinta City, nu cred ca avem prea multe sanse intr-un meci direct. Trebuie sa recunoastem ca au super valori!

Offline edy

• Hero Member
    • Mesaje postate: 4201
    • Reputatie: +72/-2
  • Re: Sa uitam meciul cu Arsenal, nu suntem singuri
    « Răspuns #8 : 02 Noiembrie, 2011, 19:22:09 »
    La cum se prezinta City, nu cred ca avem prea multe sanse intr-un meci direct. Trebuie sa recunoastem ca au super valori!
    Mie nu mi se par City extraordinari. Intradevar fata de sezonul trecut au inceput sa se lege relatiile de joc, dar nu sunt de nebatut. Cred ca Chelsea, MUTD si Arsenal au cam coborat nivelul, ceea ce ii scoate in evidenta pe city sezonul asta.

C.L.

• Vizitator
    « Răspuns #9 : 02 Noiembrie, 2011, 19:35:01 »
    City va cadea din tren pe la mijloc sau la final. Daca vor intra intr-o perioada urata, vor iesi greu din ea.

Offline Geo

• Sr. Member
    • Mesaje postate: 438
    • Reputatie: +1/-0
      • Adresa de email
    « Răspuns #10 : 02 Noiembrie, 2011, 19:35:51 »
    Tocmai asta e problema au inceput sa lege niste relatii de joc, au mai mult tupeu, sunt mai increzatori in fortele lor, asta imi inspira City momentan. Sunt de temut, dar normal ca nu sunt imbatabili!

Offline Bogdan

• Hero Member
    • Mesaje postate: 1908
    • Reputatie: +20/-1
    « Răspuns #11 : 02 Noiembrie, 2011, 20:27:03 »
    Nu e nevoie ca City sa cada , daca batem meciurile directe , iar mai pierd un meci , va fi usor , dar asta inseamna ca noi sa castigam tot . Nu e bine sa dorim raul altora :D
    If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

C.L.

• Vizitator
    « Răspuns #12 : 02 Noiembrie, 2011, 20:46:46 »
    Sper in primul rand sa ii batem pe Blackburn. Sezonul trecut a fost foarte greu cu ei.