Autor Subiect: Tricoul de acasa favorit  (Citit de 2035 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Florin

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1678
  • Reputatie: +33/-0
Re: Tricoul de acasa favorit
« Răspuns #15 : 18 Februarie, 2012, 22:10:11 »
Fratilor? De ce nu va tineti voi premiile acasa si sa va bucurati de ele, pentru ca-s ale voastre, decat sa cada in mana unuia care se da fan Chelsea si-l doare la basca daca castiga tricoul??

Offline edy

• Hero Member
  • Mesaje postate: 4201
  • Reputatie: +72/-2
  • Re: Tricoul de acasa favorit
    « Răspuns #16 : 18 Februarie, 2012, 22:29:03 »
    la stilul de concurs gen quiz nu cred ca e indicat pe un forum...de ce ? pt ca au timp de google :D

ma voi gandi la ceva fel de concurs nepartinitor si unde nu poti fura :D
    Sau poate fi un concurs pe timp. Gen 10 secunde pt intrebare...

Offline edy

• Hero Member
    • Mesaje postate: 4201
    • Reputatie: +72/-2
  • Re: Tricoul de acasa favorit
    « Răspuns #17 : 18 Februarie, 2012, 22:35:47 »
    http://theshedender.com/2011/04/view-from-the-shed/chelseas-top-5-premier-league-home-shirts
    Cel mai mult de pe lista asta imi place tricoul din sezonul 2005 - 2006. Imi place pt ca e un tricou simplu "all-blue" si imi place ca nu e nici prea larg nici prea mulat.

Offline Tudor

• din '96
    • V.I.P
    • Hero Member
    • Mesaje postate: 2443
    • Reputatie: +58/-0
    « Răspuns #18 : 19 Februarie, 2012, 01:51:00 »
    http://theshedender.com/2011/04/view-from-the-shed/chelseas-top-5-premier-league-home-shirts
    Cel mai mult de pe lista asta imi place tricoul din sezonul 2005 - 2006. Imi place pt ca e un tricou simplu "all-blue" si imi place ca nu e nici prea larg nici prea mulat.

cel de la Centenar e frumos si prin insemnatate...buna alegere
    Tudor wins it all! E gata, mata la united........
    Tudore ma omori cu zile dar ai dreptate.

Offline Tudor

• din '96
    • V.I.P
    • Hero Member
    • Mesaje postate: 2443
    • Reputatie: +58/-0
    « Răspuns #19 : 19 Februarie, 2012, 01:57:48 »
    Fratilor? De ce nu va tineti voi premiile acasa si sa va bucurati de ele, pentru ca-s ale voastre, decat sa cada in mana unuia care se da fan Chelsea si-l doare la basca daca castiga tricoul??

nu e tricoul cu autograful lui lampard in joc :D ci tricouri normale din fiecare sezon (+fulare sau sepci....lucruri de baza)

daca il doare la basca sigurat nu se baga...pentru ca...il doare la basca

nu va fi chiar asa usor de castigat (trebuie sa ma gandesc putin cum sa fie pentru ca recompensa sa fie meritata)

dar daca e fan serios si il faci fericit ?   

fan chelsea inseamna membru intr-o comunitate , daca stai singur cuc nu prea mai e comunitate si consider ca asta ar fi un demers chiar frumos pentru comunitatea fanilor chelsea de pe acest forum.....dar daca nu e bine ce vreau si nimeni nu vrea sa existe o astfel de cutuma sa zica si nu ma agit....fac un poll si vedem
    Tudor wins it all! E gata, mata la united........
    Tudore ma omori cu zile dar ai dreptate.

Offline Bogdan

• Hero Member
    • Mesaje postate: 1908
    • Reputatie: +20/-1
    « Răspuns #20 : 19 Februarie, 2012, 10:25:19 »
    Primul meu tricou de joc l-am luat de pe siteul oficial a lui Chelsea si a fost cel din sezonul 2006-2008 , l-am achzitionat prin 2007 . Este preferatul meu .

Imi place si cel din 1997-1999

De ce nu stiu sa zic , nu sunt critic de moda :D , pur si simplu m-au atras :D
    If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)