Autor Subiect: Romania - Fan club oficial in Timisoara  (Citit de 10620 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Tudor

• din '96
  • Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 2448
  • Reputatie: +58/-0
Re: Fani Chelsea din Timisoara
« Răspuns #45 : 14 Iunie, 2014, 00:28:03 »
nu despre offtopic este vorba.

iti repet ce ti-am scris si pe email:

a fost doar o informatie considerata relevanta si provenita din entuziasm....pe forum sunt o mana de oameni activi cu care am vrut sa impartasim o bucurie ... se pare ca voi intelegeti altceva
Tudor wins it all! E gata, mata la united........
Tudore ma omori cu zile dar ai dreptate.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8691
  • Reputatie: +126/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #46 : 14 Iunie, 2014, 00:34:54 »
noi am vazut-o ca pe o tentativa de diviziune - nu infiintarea fan clubului ci postul lui Marius - iar pentru asta a trebuit sa discutam, ca daca eram contra acestui fan club nou infiintat am fi sters postarea.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Tudor

• din '96
  • Moderator
  • Hero Member
« Răspuns #47 : 14 Iunie, 2014, 09:07:49 »
nicio tentativa de diviziune. Nu stiu de ce ar fi vazuta asa mai ales anuntul fiind facut dupa infiintare  :-\

E doar o informare ca s-a realizat un fan club in timisoara. Aceasta ar trebui sa fie intampinata cu bucurie ...pentru ca ne inmultim avand in vedere ca 95% din membrii nu fac parte inca de pe acest forum.

Eu unul as vrea sa sa fim cat mai multi si si daca ar aparea, de exemplu, unul in Arad m-as bucura nu m-as ataca gen game of thrones  ::)

Offline Luci

• If I Got �1 Every time Carroll scored I Would Be As Rich As Portsmouth
  • Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5487
  • Reputatie: +94/-1
    • Adresa de email
« Răspuns #48 : 14 Iunie, 2014, 09:34:39 »
Pai si cei care fac parte din 95% de ce nu si fac cont pe forum? Just ask... :D
"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Tudor

• din '96
  • Moderator
  • Hero Member
« Răspuns #49 : 14 Iunie, 2014, 09:55:54 »
Pai si cei care fac parte din 95% de ce nu si fac cont pe forum? Just ask... :D

nu stiu ce vrei sa zici....sau daca pui intrebarea tendentios, dar ca sa raspund la intrebarea directa : nu au facut-o inca pentru ca forumismul nu ii atrage, iar eu nu le-am cerut....desi la concurs au mai sarit sa ajute........de aia au aderat la fan club ca e ceva mai palpabil decat un forum si au aderat de acum multi ani de cand tot incercam sa facem treaba asta.
Urma sa-i rog sa intre totusi si pe forum odata ce ne definitivam pentru ca asa am considerat normal daca tot sunt oficial in comunitatea chelsea, dar vazand ca totul se discuta in termeni ,,astia-s ai mei si astia-s ai tai...vrei sa furi''...si alte nebunii ii voi lasa sa faca ce vor.....nu de alta dar sa nu se interpreteze ca iarasi vrem sa facem nu stiu ce.

daca intrebarea avea altceva in substrat te rog sa ma lamuresti si iti voi raspunde.

Offline Luci

• If I Got �1 Every time Carroll scored I Would Be As Rich As Portsmouth
  • Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5487
  • Reputatie: +94/-1
    • Adresa de email
« Răspuns #50 : 14 Iunie, 2014, 10:02:20 »
Nu prea e treaba mea cu ' astia sunt membrii mei si aia ai tai' doar am intrebat sa stiu daca ne vom inmultii pe forum... Consider ca aceat forum nu e orice cacat de forum, cu ciobanisme romanesti si unul putin 'educat'. Eu as vrea sa fim sute pe forum, ar fi mult mai frumos.
"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Tudor

• din '96
  • Moderator
  • Hero Member
« Răspuns #51 : 14 Iunie, 2014, 10:13:32 »
Nu prea e treaba mea cu ' astia sunt membrii mei si aia ai tai' doar am intrebat sa stiu daca ne vom inmultii pe forum... Consider ca aceat forum nu e orice cacat de forum, cu ciobanisme romanesti si unul putin 'educat'. Eu as vrea sa fim sute pe forum, ar fi mult mai frumos.

corect....asa m-am gandit si eu ...si de aceea am considerat ca era normal.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #52 : 14 Iunie, 2014, 10:20:33 »
discutam 3 ani pe tema asta :D
unii vad treaba intr-un fel altii intr-un fel. Va urez cat mai multe meetinguri si cati mai multi membri noi.

######

Offline Tudor

• din '96
  • Moderator
  • Hero Member
« Răspuns #53 : 14 Iunie, 2014, 10:41:28 »
discutam 3 ani pe tema asta :D
unii vad treaba intr-un fel altii intr-un fel. Va urez cat mai multe meetinguri si cati mai multi membri noi.

multumim pentru urarea ironica sau nu.
cat despre anii de incercari nu cred ca e bine sa incepem cu intreceri pe care nu le putem castiga.
Imi pare rau ca un anunt care s-a dorit o veste buna s-a transformat in asa ceva.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #54 : 14 Iunie, 2014, 11:57:26 »
Nu e ironica si m-am referit la faptul ca o lalaim aici pe forum 3 ani despre tema asta fara nicio rezolvare.

######

Offline Tudor

• din '96
  • Moderator
  • Hero Member
« Răspuns #55 : 14 Iunie, 2014, 12:29:24 »
Nu e ironica si m-am referit la faptul ca o lalaim aici pe forum 3 ani despre tema asta fara nicio rezolvare.

ok, scuze de neintelegere....si ,,lailaitul'' de 3 ani e scurt fata de ,,lailaitul'' meu :D

Offline Marius Gavrila

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2266
  • Reputatie: +25/-0
« Răspuns #56 : 14 Iunie, 2014, 13:19:23 »
Ferlicitari celor care au reusit sa faca un cvlub oficial. Mi-ar place sa fiu cat mai multe in tara, si in sibiu, dar mai ales sa fiu cat mai activi si aici. Oricum, bravo voua!

Offline Tudor

• din '96
  • Moderator
  • Hero Member
« Răspuns #57 : 14 Iunie, 2014, 13:58:38 »
Ferlicitari celor care au reusit sa faca un cvlub oficial. Mi-ar place sa fiu cat mai multe in tara, si in sibiu, dar mai ales sa fiu cat mai activi si aici. Oricum, bravo voua!

multumim Marius.

si ca sa nu mai fie probleme ca si asa suntem putini in romania si e o mare prostie in opinia mea sa ne certam pe o realizare benefica tuturor pana la urma reiterez mesajul initial in speranta ca facem din steagul rosu de ieri unul albastru din nou  :)

deci:

Cu bucurie va anuntam ca de acum avem in Timisoara primul fan club oficial Chelsea din aceasta zona. Fan clubul se adreseaza in special suporterilor din zona de Vest (jud. Timis si judetele invecinate), iar cei interesati ne pot contacta.

sa fim toti cat mai sanatosi ! :)
« Ultima Modificare: 14 Iunie, 2014, 14:19:15 de Tudor »

Offline petre ispirescu

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2757
  • Reputatie: +157/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #58 : 14 Iunie, 2014, 17:59:33 »
Nu prea ma intereseaza pe mine cine detine monopolul, al cui este fan clubul, daca ii iese ceva de pe urma fan clubului s.a.m.d, la fel cum nu ma intereseaza daca Paul scoate ceva de pe urma site-ului asta, fie 1 euro pe luna sau 1500.

Insa treaba sta in felul urmator - cred ca ideal era/este sa fie un singur fan club pe Romania, nu conteaza al cui sau in ce oras, dar organizat pe site-ul asta. Adica nu e ca si cum in Romania ar fi milioane de fani Chelsea si trebuie sa facem zeci de fan cluburi, in fiecare regiune a tarii. Eu m-as asocia cu orice fan club, fie el cu locatia la Timisoara, Bucuresti, Piatra Neamt sau Constanta. Putin imi pasa. Doar ca daca tot se incepe comunicarea oficiala cu clubul, haideti sa nu mai facem alt site/comunitate si sa ne organizam cu totii aici.

Personal nu vad nicio problema ca toti membrii existenti pe chelseafc.ro sa se inscrie in fan clubul cu sediul in Timisoara, iar Tudor, la randul lui, daca vrea, ar putea integra si cei 30 de membri aici.

Asadar, am inteles bine? sau am vorbit a prost pana acum? Se pot inscrie membri din toata tara in fan clubul din Timisoara?

Si o intrebare pentru Tudor - va veti intalni la meciuri de acum incolo? Pentru ca si noi in Bucuresti s-ar putea sa vedem ceva meciuri incepand din toamna.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #59 : 14 Iunie, 2014, 18:51:52 »
Pentru buc am stabilit deja o locatie daca ne accepta ca oficial. Despre 100 de fan cluburi sau 1 nu are sens sa discutam. Din cate am inteles TM doreste o organizatie locala unde se pot intalni face to face. Despre impartirea siteului nu a fost niciodata vorba. Despre baietii din buc, ramane sa stabilim exact activitatea daca se accepta afilierea acestui fan club. Singura rugminte catre cei din TM a fost adeziunea noilor membri non-banateni care activeaza pe forumul asta. Cel putin pana nu se clarifica situatia noastra. Nu sunt absurd sa ma impotrivesc aderariibde noi membri de pe forumul asta daca noi luam flit. Sunt 56 de mailuri primite de mine pentru adeziune. Eu am trimis in jur de 30. Restul le voi adauga dupa afiliere, totul facandu-se online. Greu de pe mobil :(

######