Autor Subiect: Steaua vs Chelsea - meciul de la Bucuresti - Informatii, propuneri, idei, etc.  (Citit de 12449 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Manolache Alex

• V.A.P
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 770
  • Reputatie: +20/-4
    • Adresa de email
Pe 7 este TURUL care se dispusa la Bucuresti, iar returul va fi pe 14!

krtkrt

• Vizitator
Pe 7.
Pai la plimbare ne tinem dupa ei. :D

Offline florinuk

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
  • Reputatie: +0/-0
    • Adresa de email
Baieti am si eu o intrebare meciul este pe 7 sau pe 14?
este pe 7 martie

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 8710
  • Reputatie: +126/-3
    • Adresa de email
De data si ora aterizarii o sa ma ocup eu, o sa aflu probabil cu o zi sau doua inainte, asa e de obicei. O sa o rezolvam sigur cu aeroportul, cred ca si cu antrenamentul, acum depinde de Benitez si ai lui ce decid, daca vor sau nu antrenament deschis. Hotelul o sa il aflu tot eu, nu e problema, iar plimbare sigur o sa se faca, asa fac toate echipele cand vin la Bucuresti. Plimbarea e de obicei de dimineata, in ziua meciului. Oricum o sa aflu ora exacta.

ai juma` de norma la SRI ? :D
asteptam detalii.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

losbosancios

• Vizitator
Hello, Chelsea Fans!

Sunt din Cluj si as vrea si as fi interesat sa merg la meci. Din pacate, exista anumite sanse sa nu dispun de resursele financiare necesare (daca pretul unui bilet la peluza sare de 80-100 lei), asta pt ca mi-am cheltuit banii pt a vedea CFR'ul impotriva Interului..acum imi dau seama ca ar fi fost o idee buna sa aleg sa urmaresc la tv meciul respectiv.. ???

Din ce am vazut in post-urile voastre, nu pot fi achizitionate bilete in sectorul galeriei engleze - exceptand situatia in care esti membru al fan grupului oficial Chelsea. Chiar si in situatia fericita in care esti membru, problema apare la trimiterea biletelor in Romania. Eu voi fi in Londra pt cateva zile saptamana viitoare (in vizita la ceva prieteni) si, daca sunt persoane care vor/pot sa isi achizitioneze bilete in sectorul galeriei engleze pe baza membershipului si au nevoie de cineva care sa le ridice din Londra, dati-mi de stire!

Go go go Blues! :D

Offline Florin

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1678
  • Reputatie: +33/-0
         Brusc numarul fanilor s-a triplat!!  A venit primavara iar natura reinvie!!

Legat de stadion, inelul doi este excelent. Spun din propria experienta.  Am stat aproape peste tot, doar la tribuna 1 si VIP n-am "colindat". In rest nici nu va vine sa credeti cat e de frumos, se vede exceptional de la toate nivelurile de inaltime si din orice pozitie fata de teren.
          Dar este de preferat sa ocolim peluzele, mai precis Peluza 1 inelul 2 si 3 dar si Peluza 2 inelul 1. Defapt cam toata peluza 2 e blocata pentru noi, fiindca jos vor sta stelistii (pe primul inel) iar sus (pe inelul 2 si 3) vor sta oaspetii in sectoarele 354-358, "sa ca avem un numar limitat de scaune", daca-mi permiteti o gluma.

Cat ata despre stadion, dar inca imi sustin ideile din postul de mai sus, deci sperante avem, dar mai greu ce realizarea lor.

Offline petre ispirescu

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2757
  • Reputatie: +157/-0
    • Adresa de email
De data si ora aterizarii o sa ma ocup eu, o sa aflu probabil cu o zi sau doua inainte, asa e de obicei. O sa o rezolvam sigur cu aeroportul, cred ca si cu antrenamentul, acum depinde de Benitez si ai lui ce decid, daca vor sau nu antrenament deschis. Hotelul o sa il aflu tot eu, nu e problema, iar plimbare sigur o sa se faca, asa fac toate echipele cand vin la Bucuresti. Plimbarea e de obicei de dimineata, in ziua meciului. Oricum o sa aflu ora exacta.

ai juma` de norma la SRI ? :D
asteptam detalii.

:)))))) am lucrat doi ani la stirile protv si am tot asteptat echipe la aeroport si am filmat plimbarile. de obicei le aflam cu o zi inainte si le treceam acolo in caiet. o sa ii intreb pe fostii colegi si o sa imi spuna exact orele si la ce hotel sta echipa.

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
    • Adresa de email
Super, pai inseamna ca intram peste ei... si stam pe capu` lor toata sederea

######

Offline Bogdan

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1908
  • Reputatie: +20/-1
Nu raspunde nimeni la Chelsea , am sunat de 2 ori si nimic .
Sper ca este bun numarul , eu il am pe asta : 0871 984 1905 .
Am vazut ca s-a postat deja pretul biletelor pentru meciul de acasa (de pe Stamford), dar doar atat .
http://www.chelseafc.com/news-article/article/3085264/title/steaua-bucharest-home-ticket-details-announced

EDIT : acuma am gasit unde vor aparea detaliile pentru meciul din deplasare : http://www.chelseafc.com/ticket-news .
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline Tudor

• din '96
  • V.I.P
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 2448
  • Reputatie: +58/-0
Hello, Chelsea Fans!

Sunt din Cluj si as vrea si as fi interesat sa merg la meci. Din pacate, exista anumite sanse sa nu dispun de resursele financiare necesare (daca pretul unui bilet la peluza sare de 80-100 lei), asta pt ca mi-am cheltuit banii pt a vedea CFR'ul impotriva Interului..acum imi dau seama ca ar fi fost o idee buna sa aleg sa urmaresc la tv meciul respectiv.. ???

Din ce am vazut in post-urile voastre, nu pot fi achizitionate bilete in sectorul galeriei engleze - exceptand situatia in care esti membru al fan grupului oficial Chelsea. Chiar si in situatia fericita in care esti membru, problema apare la trimiterea biletelor in Romania. Eu voi fi in Londra pt cateva zile saptamana viitoare (in vizita la ceva prieteni) si, daca sunt persoane care vor/pot sa isi achizitioneze bilete in sectorul galeriei engleze pe baza membershipului si au nevoie de cineva care sa le ridice din Londra, dati-mi de stire!

Go go go Blues! :D

e cu act de identitate si cu cardul de membru ridicare....cel putin asa era si nu cred ca s-a schimbat.
Tudor wins it all! E gata, mata la united........
Tudore ma omori cu zile dar ai dreptate.

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
    • Adresa de email
^ sau cineva din familie.

######

Offline ionas

• V.A.P
  • Jr. Member
  • Mesaje postate: 60
  • Reputatie: +1/-0
    • Adresa de email

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
    • Adresa de email
doamne ce preturi de nesimtiti.

######

Offline Bogdan

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1908
  • Reputatie: +20/-1
Preturi prea mari pentru romania , parerea mea .
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline Marius.

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 1184
  • Reputatie: +82/-1
    • Adresa de email
Mie mi se par bune, la VIP 1 e prea exagerat, de era 300 lei la VIP 1 era perfect, acum depinde de fiecare cum sta cu bugetul.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name.