Autor Subiect: Steaua vs Chelsea - meciul de la Bucuresti - Informatii, propuneri, idei, etc.  (Citit de 12250 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ionas

• V.A.P
  • Jr. Member
  • Mesaje postate: 60
  • Reputatie: +1/-0
    • Adresa de email
Preferi sa nu vezi meciul deloc? Un prieten a cumparat deja niste bilete si singurele care se mai gasesc sunt la peluza.

Offline Bogdan

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1908
  • Reputatie: +20/-1
Cei care au cumparat bilete , marea majoritate sunt bisnitari , care vor vinde biletele cu 100,200 de lei in plus , cu o zi inainte de meci .
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 8691
  • Reputatie: +126/-3
    • Adresa de email
mai sunt bilete la stadion. online nu mai sunt.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Alex.

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 83
  • Reputatie: +0/-0
Mi-a? dori s? merg, dac? face?i rost de bilete m? bag.

Offline Florin

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1678
  • Reputatie: +33/-0
           Ce? Nu mai sunt bilete? A fost cineva la stadion?

Offline Bogdan

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1908
  • Reputatie: +20/-1
Mai sunt Florin stai linistit . Nu mai sunt bilete disponibile online , dar mai sunt la casele de bilete de la stadion .
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline Florin

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1678
  • Reputatie: +33/-0
     Pai mi se parea ciudat, ieri le-au pus in vanzare si azi s-au dat toate?!

adrien2chelsea

• Vizitator
suntem 2. vrem sa mergem la meci si sigur mergem daca s-ar putea face rost de bilete (alaturi de fanii chelsea)! Deci sa ne includeti si pe noi daca aveti vreo posibilitate...
mergem sigur, dar decat sa stam cu stelistii mai bine vedem meciul la tv !

Manny

• Vizitator
Salutare camarazi.
Chelsea fiind clubul meu preferat din afara m-am gandit cum sa fac sa obtin informatii despre prezenta albastrilor in Romania. Mi-as dori din toata inima sa fiu prezent in peluza alaturi de englezi, iar daca nu se va putea, oricum voi fi cu sufletul alaturi de ei. Sper sa ne produca o mare bucurie invingand acest club seropozitiv cu toata sleahta lor de aurolaci.
Ca rapidist trec prin momente mai dificile, avand parte de foarte putine bucurii in ultimul timp. Nici albastrii nu o duc prea bine, rafa nu mi-a placut niciodata.
Oricum rapidistii ca mine sunt sigur ca vor fi alaturi de voi.
Sfantul Drogba sa ne ajute!. Chiar si de la Istanbul sau oriunde va fi.
Respect!
Com'on Chelsea! Pride of London!

Offline Cosmin

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 51
  • Reputatie: +8/-0
   Salutare si tie fan adevarat !

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
    • Adresa de email
mentinei discutiile pe subiect.
s-au pus in vanzare la case biletele? cei din buc aveti vreo informatie in acest sens?

######

Manny

• Vizitator
La casele de bilete nu s-au pus inca (se pare ca miercuri) iar cele online s-au epuizat deja, am colegi care si-au luat , eu nu pot sa stau cu oile in acelasi sector, am mai fost si e groaznic sa nu te poti exterioriza. Sper sa pot intra in sectorul albastru intr-un fel sau altul, daca nu voi sustine de acasa.
Forza Chelsea!

Offline Manolache Alex

• V.A.P
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 770
  • Reputatie: +20/-4
    • Adresa de email
Din cate am auzit, se vor pune la casele de bilete doar 2.3-000 de bilete....restu vor fi puse din nou online....! Mie preturile mi se par foarte ok....  e un meci in OPTIMI contra CAMPIOANEI EUROPEI....! Cat sa fie 6 lei biletu? Sunt chiar decente preturile, eu unul am fost foarte multumit, doar ca sistemul a fost penibil, am stat 5 ore incontinuu pe site-u stelei sa prind bilet...si cu chiu cu vai am reusit sa cumpar!

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
    • Adresa de email
Preturile sunt ok pentru cineva din buc. Daca te gandesti ca daca tre` sa vii din provincie si mai pui inca 300 de lei la benzina e posibil sa nu mai fie preturi decente. Adica 450lei... sa vad meciul decent... e cam scump.

######

Offline Manolache Alex

• V.A.P
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 770
  • Reputatie: +20/-4
    • Adresa de email
De acord cu tine Paul....facand calculul venind din provincie..... se ajunge la un pret destul de mare....dar na stii cum e.... nu se puteau pune alte preturi celor care vin din provincie....!