Autor Subiect: Werder Bremen vs Chelsea, 8 august 2014, 18:00 [3-0]  (Citit de 2662 ori)

Offline edy

• Hero Member
  • Mesaje postate: 4201
  • Reputatie: +72/-2
Răspuns #15 : 03 August, 2014, 19:52:25
Prima infrangere din presezon. Nu am reusit sa punem nici un fel de probleme portarului advers. Atacul a fost slab, defensiva si mai slaba. Oricum e presezon. Au fost facute multe schimbari. Multi jucatori de baza sunt la primul meci dupa vacanta. Sper totusi sa intre toti in forma pana incepe sezonul 2014-2015.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8983
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
Răspuns #16 : 03 August, 2014, 20:02:32
aia au aratat mai misto decat noi pe toata durata meciului si nici nu incep campionatul asa repede... oare sa ma ingrijorez?

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5724
  • Reputatie: +96/-1
    • Adresa de email
Răspuns #17 : 03 August, 2014, 20:02:49
De maine vom incepe cu adevarat pregatirile pt noul sezon. Se vor intoarce la echipa toti jucatorii si ne putem da seama cum va arata echipa in noul sezon.
S a vazut ca este ultimul meci din turul asta european, jucatorii sunt obositi, au dor de casa, nu prea iti mai arde de fotbal, mai ales pe arsita aia.

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline f18dragos

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1338
  • Reputatie: +11/-0
  • I love you Chelsea!
    • Adresa de email
Răspuns #18 : 03 August, 2014, 20:14:17
Ce ne-au violat astia ...

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5724
  • Reputatie: +96/-1
    • Adresa de email
Răspuns #19 : 03 August, 2014, 20:24:21
Poate va mai inveseliti dupa ce aflati ca aRSENAL nu castiga nici turneul pe care ea il organizeaza. Hahahahaha, wenger esti o mizerie.  :D

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Radu

• Admin
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 1111
  • Reputatie: +17/-0
Răspuns #20 : 03 August, 2014, 20:28:52
Poate ca este mai bine ca am pierdut in presezon decat in meciuri oficiale , ca Mou sa poata schimba ceva.

Offline petre ispirescu

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2757
  • Reputatie: +157/-0
    • Adresa de email
Răspuns #21 : 03 August, 2014, 23:29:36
Un motiv in plus pentru Jose sa mai ceara inca un transfer :D

Iar Torres ce rupt e mai fratioare Abramovici la cati bani are mai bine i-ar da salariul pe doi ani si l-ar trimite in alta parte fmm lui de distrus ca si eu bai nene daca intru joc mai bine. Doar sa imi dea 6 luni un preparator fizic sa pot sa fug cat ramires si intru dupa aia si dau si gol la debut :))))))))