Autor Subiect: 2017/18 TRANSFERURI VARA  (Citit de 80863 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline petre ispirescu

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2757
  • Reputatie: +157/-0
    • Adresa de email
Re: 2017/18 TRANSFERURI VARA
« Răspuns #765 : 31 August, 2017, 19:52:33 »
Nu prea inteleg cum poti sa ii pierzi pe Ox si Llorente in detrimentul lui Liverpool si Spurs, dar ma rog... Cred ca zvonurile despre Mahrez sunt aruncate asa doar de club si de presa sa dea o imagine buna pt. Chelsea acum in ultima zi, vezi domne il vrem pe Mahrez, fanii se agita, bla bla bla, stau pe televizoare, twitter, pentru ca la 12 noaptea sa se inchida pravalia, nu l-am luat pe Mahrez, am incercat, nu s-a putut, de maine gata nu mai are rost sa discutam, s-a inchis perioada de transferuri, ne vedem la iarna.

Daca Llorente a preferat sa fie rezerva lui Kane in loc sa lucreze cu Conte din nou, inseamna ca i-am oferit un contract de i-a venit sa vomite cred, gen 1 an de contract cu optiune pt. inca unul, salariu mizerabil, conditie sa joace cel putin 40 de meciuri in tot sezonul ca sa ia si el un bonus dinala de 50 de mii de lire la finalul sezonului......

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8691
  • Reputatie: +126/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #766 : 31 August, 2017, 19:55:47 »
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Wanted007

• Full Member
  • Mesaje postate: 237
  • Reputatie: +4/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #767 : 31 August, 2017, 19:57:38 »
Nu stiu cum, dar lui City ii ies toate transferurile indiferent de nume...
Pacat, Alexis mare jucator... Cu El si cu Eden ne-am fi batut la atac cu oricare echipa din lume. As fi dat 100 de milioane lejer pe el, dar na... De ce sa-ti construiesti o echipa solida? De ce sa cumperi un jucator bun care cunoaste campionatul?

Asta e... nu se baga bani in echipa, la cat am vandut(Oscar, Matic,etc) trebuia sparta banca...

Tipu' din Italia poate fi o achizitie decenta, dar nu cu astfel de achizitii faci performante...

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #768 : 31 August, 2017, 20:01:31 »
Se merge pe altceva din cate vad. Fara sa se mai sparga bani, bag mana in foc ca aici sunt deciziile lui Conte. E prima data cand Chelsea e temperata in transferuri de cand e rusul patron.

######

Offline f18dragos

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1336
  • Reputatie: +11/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #769 : 31 August, 2017, 20:07:41 »
Cum zice si Paul... daca aici e mana lui Conte? Merge pe transferuri de ''eficienta'' fara sa sparga banca? Sa demonstreze ca se poate si altfel? Si daca ceva nu merge bine, poate apela la buget si in iarna. Daca o fi asa?

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #770 : 31 August, 2017, 20:09:41 »
Pai altfel nu-mi explic. Cum sa stea rusul si Marina linistiti cand vad ce transferuri fac alde Arsenal, Liverpool, Spurs, City si United?

M-am uitat dupa baiatul asta Zappa. Cand naiba au avut timp sa-i faca si montaj pe youtube? :))

! No longer available

######

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #771 : 31 August, 2017, 20:19:28 »
Nu prea inteleg cum poti sa ii pierzi pe Ox si Llorente in detrimentul lui Liverpool si Spurs, dar ma rog... Cred ca zvonurile despre Mahrez sunt aruncate asa doar de club si de presa sa dea o imagine buna pt. Chelsea acum in ultima zi, vezi domne il vrem pe Mahrez, fanii se agita, bla bla bla, stau pe televizoare, twitter, pentru ca la 12 noaptea sa se inchida pravalia, nu l-am luat pe Mahrez, am incercat, nu s-a putut, de maine gata nu mai are rost sa discutam, s-a inchis perioada de transferuri, ne vedem la iarna.

ce motiv ar fi sa paraseasca cantonamentul nationalei, sa plece fix la Londra?
Azi dupa-amiaza l-au dat ca fiind prin Spania, dar cica Barcelona nu are niciun interes in Mahrez. Ceva se intampla, nu cred ca-s doar vorbe aruncate pe twitter.

######

Offline Wanted007

• Full Member
  • Mesaje postate: 237
  • Reputatie: +4/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #772 : 31 August, 2017, 20:27:09 »
Mahrez e cam pariu zic... un sezon extraordinar, apoi un sezon ok, decent... De cat nimic, bun si el. Din 3(Willi, Pedro, Mahrez) trebuie sa faca unul un sezon bun.
Defensiv, Mahrez, cred ca e sub cei 2...

Offline bogdan97

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
  • Reputatie: +0/-0
« Răspuns #773 : 31 August, 2017, 20:32:22 »
Loic Remy is leaving Chelsea, according to Sky sources. The striker is at his agent's office in London, with Las Palmas favourites to sign him

Offline Andrei A

• Hero Member
  • Mesaje postate: 582
  • Reputatie: +1/-0
« Răspuns #774 : 31 August, 2017, 20:33:13 »
defensiv avem o gr?mad? de juc?tori ...

Offline narcis23

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 255
  • Reputatie: +2/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #775 : 31 August, 2017, 20:35:53 »

Offline srnct

• Full Member
  • Mesaje postate: 190
  • Reputatie: +3/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #776 : 31 August, 2017, 20:53:04 »

Offline Radu

• Admin
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 968
  • Reputatie: +17/-0
« Răspuns #777 : 31 August, 2017, 20:59:19 »

Offline petre ispirescu

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2757
  • Reputatie: +157/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #778 : 31 August, 2017, 21:01:34 »

ce motiv ar fi sa paraseasca cantonamentul nationalei, sa plece fix la Londra?
Azi dupa-amiaza l-au dat ca fiind prin Spania, dar cica Barcelona nu are niciun interes in Mahrez. Ceva se intampla, nu cred ca-s doar vorbe aruncate pe twitter.

Eu am citit ca l-au invoit astazi nu neaparat ca e programat pentru vreo vizita medicala la vreun club, ci pur si simplu sa fie linistit si pregatit in cazul in care cineva il vrea, iar el sa fie la dispozitia lor pentru contract si toate cele.

Cred ca presa a construit toata stirea pe baza faptului ca Algeria l-a invoit, de acolo au inceput ei cu speculatiile ca il vor aia si ailalti.

Offline Mihai Dunoiu

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1159
  • Reputatie: +12/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #779 : 31 August, 2017, 21:04:37 »
Oare nu vor Arsenal o afacere de genul Kenedy si 50 de milioane pe Sanchez?  ::) ;D