Autor Subiect: Leicester - Chelsea , Duminică 17:00  (Citit de 3698 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Marius Gavrila

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2229
  • Reputatie: +25/-0
Re: Leicester - Chelsea , Duminică 17:00
« Răspuns #15 : 13 Mai, 2019, 09:07:58 »
Da , din pacate asta a fost ultimul sezon a lui Hazard la Chelsea. Sper sa aduca ai nostri un inlocuitor cat de cat ok, sau macar sa ii dea minute lui Hudson-Odoi ca o sa screasca el.
Si sper ca nu il mai vad pe Sarri la echipa ca sunt satul de plimbat mingea aiurea.

Offline Radu

• Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 922
  • Reputatie: +15/-0
« Răspuns #16 : 13 Mai, 2019, 09:28:18 »
Da , din pacate asta a fost ultimul sezon a lui Hazard la Chelsea. Sper sa aduca ai nostri un inlocuitor cat de cat ok, sau macar sa ii dea minute lui Hudson-Odoi ca o sa screasca el.
Si sper ca nu il mai vad pe Sarri la echipa ca sunt satul de plimbat mingea aiurea.
Cred că dacă câștiga EL , nu știu dacă îl dă afară că o să ne scoată ochii că e pe 3 in campionat și cu trofeul EL.

Offline Marius Gavrila

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2229
  • Reputatie: +25/-0
« Răspuns #17 : 13 Mai, 2019, 09:57:57 »
Cred că dacă câștiga EL , nu știu dacă îl dă afară că o să ne scoată ochii că e pe 3 in campionat și cu trofeul EL.

Daca o iei dupa rezultate sta mai bine la capitolul sta decat Mou si Conte in ultim sezon, dar echipa nu e prea convingatoare. Nici nu mai avem jucatori motivati. Willian nu mai are chef de fotbal, Pedro alearga ca prostul si cam atat, Kovacic pierde o groaza de mingi iar Higuain e cam praf. O mai prinde si el pe cadrul portii, dar cam rar.
Mie incepe sa imi placa mai mult sa il vad pe Azpi ca fundas central. Pare mai solida apararea cu el acolo decat David Luiz care efectiv atipeste pe teren.

Offline frank997

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1044
  • Reputatie: +8/-2
    • Adresa de email
« Răspuns #18 : 13 Mai, 2019, 16:17:47 »
Daca ramane interdictia la transferuri si pleaca si Hazard, locul 6 si iesirea din grupele UCL cred ca e maximul pentru sezonul urmator.

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1797
  • Reputatie: +18/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #19 : 13 Mai, 2019, 17:00:28 »
Mai bine să rămână banul la transfer.. atâția jucători împrumutați care confirmă și noi stăm și jucam cu higuain și Kovacic..

Io încă cred că rămâne hazard.

Offline frank997

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1044
  • Reputatie: +8/-2
    • Adresa de email
« Răspuns #20 : 13 Mai, 2019, 18:49:10 »
Mai bine să rămână banul la transfer.. atâția jucători împrumutați care confirmă și noi stăm și jucam cu higuain și Kovacic..

Nu zici rau, dar una e sa joci bine la Aston Villa sau Derby cand joci  cu Bolton, Wigan etc. si alta e sa joci in UCL impotriva impotriva lui Bayern, Barcelona. Nu zic ca avem jucatori rai, dar eu cred ca ne trebuie jucatori de clasa mondiala pentru ce vrem noi sa realizam.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8576
  • Reputatie: +125/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #21 : 13 Mai, 2019, 18:51:25 »

intr-o utopie da, in realitate nu.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1797
  • Reputatie: +18/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #22 : 13 Mai, 2019, 19:16:47 »

Nu zici rau, dar una e sa joci bine la Aston Villa sau Derby cand joci  cu Bolton, Wigan etc. si alta e sa joci in UCL impotriva impotriva lui Bayern, Barcelona. Nu zic ca avem jucatori rai, dar eu cred ca ne trebuie jucatori de clasa mondiala pentru ce vrem noi sa realizam.
uita-te la alex-arnold de la liverpool, promovat de ei. mai poti sa dai un ochi la tottenham la kane sau alli. nimeni nu s-a nascut jucator de talie mondiala, au tras si au muncit sa ajunga acolo. asa poti sa ii integrezi si pe abraham, mount sau batsu. dar la chelsea asta e prostia, da cu piciorul in atatea talente. ake sau thorgan hazard nu poate sa intre in primul 11 la noi?