Autor Subiect: Discutii si informatii www.chelseafc.ro fan club oficial  (Citit de 12828 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline edy

• Hero Member
  • Mesaje postate: 4201
  • Reputatie: +72/-2
Re: Discutii si informatii www.chelseafc.ro fan club oficial
« Răspuns #75 : 01 Iulie, 2013, 22:25:15 »
Sa inteleg din post-ul tau ca nu ai de gand sa-ti mai reinnoiesti afilierea si anul viitor?

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 8620
  • Reputatie: +125/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #76 : 01 Iulie, 2013, 22:33:05 »
acum cateva luni te-am intrebat daca ai de gand sa-ti prelungesti afilierea... anul trecut ai raspuns oamenilor de la club ca faceti meeting-uri saptamanale si vizionati meciurile in locuri special amenajate.
Ignoranta se considera rea vointa, sunt curios ce lamuriri ai trimis la mailul primit astazi de cei de la club.
Faptul ca esti printre ce mai vechi utilizatori ai acestui forum nu te face sa urmaresti interesele comunitatii pentru mine spune destule.
Daca afilierea iti ofera un statut in societate atunci esti de pe alta planeta.
Eu alte demersuri nu voi mai face pentru ca nu o hartie primita de la club ma face sa dorm mai bine noaptea insa din respect pentru tot ceea ce inseamna acest site/forum voi aplica an de an pentru ca nu-mi place sa dezamagesc pe cei ce si-au pus sperante in mine.

Edit:
nu vad motivele logice sa tii mortis sa fii afiliat cu un fan club care nu exista pe nicaieri si este inventat prin completarea unui formular prost gestionat.
« Ultima Modificare: 01 Iulie, 2013, 22:35:30 de Paul »
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

C.L.

• Vizitator
« Răspuns #77 : 01 Iulie, 2013, 22:35:23 »

Offline Bogdan

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1908
  • Reputatie: +20/-1
« Răspuns #78 : 01 Iulie, 2013, 22:51:40 »
Nici anul acesta nu aveam de gand,, insa am primit mail de la Chelsea cu documentul necesar si am zis sa il completez , inainte sa vad ceva pe forum.
Luci nu ti-am raspuns din cauza ca scrisesem deja mesajul,  si nu l-am mai modificat . Daca intrebarea ta era daca am vreun forum ceva,  raspunsul este nu.
Statul in societatre,  chiar amuzant , ce statut crezi tu ca pot obtine de pe urma acestui lucru,  in romania nu stiu daca sunt 200 de suporteri,  nu dinaceia de carton,  suporteri adevarati,  si oricum nu ma ajuta cu nimic dupa cum am mai zis.
Pana la inceputul anului acesta,  ma intalneam in aproape  fiecare duminca la Amadeus sau la o vila a unuia dintre baieti,  si discutam despre Chelsea,  daca era meci cu atat mai bine,  insa numai duminica ne putem intalni,  unii dintrei ei avand de lucru sambata.

Nu vreau sa supar pe nimeni , dar dupa cum am mai zis,  am facut inoirea inainte sa vad ceva pe forum.  Repet eu nu am nici un fel de beneficiu de pe urma acestiu lucru,  nu primesc bani sau chestii promotionale si nici nu am devenit supercunoscut sau choar o vedeta dupa afiliere. 
« Ultima Modificare: 01 Iulie, 2013, 22:54:37 de Bogdan »
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #79 : 01 Iulie, 2013, 23:00:19 »
Inca o data te intreb: ai de gand sa-ti reinnoiesti afilierea si anul viitor? Posturile tale nu indica faptul ca ai avea de gand sa renunti la afiliere.

Offline Bogdan

• Hero Member
« Răspuns #80 : 01 Iulie, 2013, 23:04:31 »
Nu,  nu am de gand. 
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #81 : 01 Iulie, 2013, 23:06:36 »
Nu ai de gand sa-ti reinnoiesti afilierea sau nu ai de gand sa renunti la afiliere?

Offline Bogdan

• Hero Member
« Răspuns #82 : 01 Iulie, 2013, 23:07:49 »
Nu am de gand sa imi reinoiesc afilierea.

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #83 : 01 Iulie, 2013, 23:11:52 »
Ok. Iti multumesc pentru raspuns.

Offline Florin

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1678
  • Reputatie: +33/-0
« Răspuns #84 : 01 Iulie, 2013, 23:24:22 »
        Pai nu pricep continuitatea "fan clubului tau"?
        Daca spui ca n-ai site/forum in ce contine cererea ta de reinnoire cu un an a afilierii? Daca tu ai spus ca pana acum te intalneai cu cativa baieti si vorbeati la unu in casa, asta e "fan club"? Aici sunt 600, iar cel putin 15 vorbesc zilnic.
        Nu vad rostul de a continua ceva ce nu exista, doar ca sa iesi in evidenta aici. Spune-mi vrei bani pentru asta? Te-am mai intrebat, ce-i drept putin mai subtil, dar daca vrei asta se poate rezolva.

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #85 : 01 Iulie, 2013, 23:29:35 »
Florine, Bogdan a promis ca nu o sa-si reinnoiasca afilierea. Vedem intr-un an ce o sa se intample. Sper sa se tina de promisiune.

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
    • Adresa de email
« Răspuns #86 : 01 Iulie, 2013, 23:49:20 »
acum cateva luni te-am intrebat daca ai de gand sa-ti prelungesti afilierea...

Si n-am primit vreun raspuns nici pana-n momentul de fata

######

Offline Geo

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 438
  • Reputatie: +1/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #87 : 02 Iulie, 2013, 10:40:39 »
Poate nu sunt in masura sa comentez despre acest lucru, datorita faptului ca activitate mea pe forum a fost mult mai scazuta in ultimii ani.
Bogdan, nu se poate face o restituire, anulare a contractului? Sau schimbarea datelor cu acestea ale forum-ului? Probabil ca si tu consideri ca meritul de fan club trebuie acordat acestui site/forum.

Offline Mitzu

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 25
  • Reputatie: +0/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #88 : 03 Mai, 2014, 15:52:36 »
Baieti, aproape ca a trecut un an de la ultimul post de pe aici de pe forum, asa ca va zic: cand se termina sezonul curent veti aplica, ca si site, pentru afiliere ? Vreau sa ajut la treaba asta. I-am trimis PM lui Bogdan pentru a vorbi eu cu el in privat, si sa incerc sa-l conving, dar asta inainte sa citesc toate posturile de pe acest forum. Grupul de fani de pe facebook ar putea aduce mult mai multi useri pe aici, ca tot veni vorba.

Dupa cum urmeaza, Bogdan a zis ca nu isi va mai reinnoi afilierea. Prin urmare, ati avea o sansa. O s-o fructificati ? Asta e intrebarea mea. Sa redeschidem discutia, pentru ca vreau sa vad ce are de zis Paul, mai ales, pentru ca, din cate am citit, omul asta chiat s-a stresat dpdv moral dar si financiar sa duca treaba asta la bun sfarsit. A zis si ca va aplica in fiecare an pentru aceasta afiliere, si cum, repet, Bogdan a zis ca nu si-o va mai reinnoi, acum e sansa lui, a noastra, a tuturor.

Offline Paul

• Moderator
  • Hero Member
    • Adresa de email
« Răspuns #89 : 03 Mai, 2014, 22:13:33 »
Da, asteptam sa se deschida "sezonul" pentru inscrieri.

######