Autor Subiect: Chelsea - Leicester , Duminică 18:30  (Citit de 314 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Luci

• If I Got �1 Every time Carroll scored I Would Be As Rich As Portsmouth
  • Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5417
  • Reputatie: +94/-1
    • Adresa de email
Re: Chelsea - Leicester , Duminică 18:30
« Răspuns #30 : 19 August, 2019, 13:23:01 »
Zouma eu nu stiu cum se poate numi fotbalist... adică n am treabă, joacă frate la everton, stoke... nordicii imi plac de fel, deci nu e bai cu el, sa joace cu rudiger.

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline ASe

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1772
  • Reputatie: +26/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #31 : 19 August, 2019, 16:28:30 »
chiar ca bine zici de noridici, imi placea prin 2004-2008 sa-mi dau cu nationala DK la Fifa Manager si Football Manager

Fundasi imi amintesc (din Real Life) ca Agger in prime a fost rupere, Martin Laursen a fost ok... in rest mai sti un danez bun la nivel de top, in secolul asta ?

Offline Luci

• If I Got �1 Every time Carroll scored I Would Be As Rich As Portsmouth
  • Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5417
  • Reputatie: +94/-1
    • Adresa de email
« Răspuns #32 : 19 August, 2019, 16:51:17 »
Nu îți inteleg aluzia, iluzia sau ironia...  ar trebui vanduti toți home grown players si adusi mercenari ca luiz...

Încă il vad pe christensen ca poate deveni worldclass, doar ca i nordic. [emoji56]

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline ASe

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1772
  • Reputatie: +26/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #33 : 19 August, 2019, 17:43:17 »
n-am fost ironic, eram curios daca au mai fost ceva scandinavi buni, ca fundasi la nivel inalt. Melberg nu pot sa-l treci la top team

cat despre Danezul subnutrit, stii bine ca nu-mi place
daca o sa fim ferma de juniori, o sa patim identic ca si Arsenal... mai repede sau mai tarziu vor pleca capriorii talentati la top team-uri ca Liverpool si Man City pentru performanta, identic cum se intampla cu Arsenal cand plecau spre Chelsea sau Manchester

eu sper sa reinvesteasca rusu intr-o vara... sa-l apuce nostalgia, desi sperantele sunt mici... drumul spre succes nu e stilul din Football Manager. In Real life cluburile mari investesc in tot ce e bun pe piata.

Juve distruge concurenta prin a cumpara cei mai buni jucatori de la rivale: exemple Higu cand a fost top la Napoli, Pjanic, etc
Liverpool si Man City au construit cu cei mai promitatori jucatori de pe piata
Real si Barca mereu cumpara ce e mai bun

Daca adopti sistemul Football Manager, tot ce ai bun va pleca... exemplu: Arsenal, BVB, Atletico, Benfica, Ajax, etc