Autor Subiect: Norwich - Chelsea , Sâmbătă 14:30  (Citit de 1211 ori)

Offline srnct

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 341
  • Reputatie: +3/-0
  • Chelsea supporter since 2011.
    • Adresa de email
Răspuns #15 : 24 August, 2019, 15:26:42
Vreau sa îl văd pe Giroud și Batshuayi

Offline istratealy

• Hero Member
  • Mesaje postate: 510
  • Reputatie: +15/-0
    • Adresa de email
Răspuns #16 : 24 August, 2019, 15:29:33
Ii clar ca defensiva ii slaba, dar ma dor ochii mai mult cand il vad pe Jorginho cum se apara, la primul gol jalon, el cu Kovacic asa relax sunt cand trebuie sa se apere, jenant ........... fara Kante sutem morti la mijloc.
Alta durere pentru ochii mei ii Barkley cand are mingea, toate fazele se opresc la el, nu aduce nimic in jocul echipei

Offline ASe

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1926
  • Reputatie: +27/-0
    • Adresa de email
Răspuns #17 : 24 August, 2019, 15:42:34
l-am văzut în multe meciuri și pentru Watford cât și de când e la Bounemouth. Omul a jucător în multe meciuri excelent, în EPL, nu în Bundesliga... tu înțelegi mai bi e de ce zic de Bundesliga

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5724
  • Reputatie: +96/-1
    • Adresa de email
Răspuns #18 : 24 August, 2019, 15:53:28
Om de baza in anul când ești campion, om de baza în anul cand iei cupa angliei,  om de baza in finala europa league, mie mi se pare mie ca tie iti plac doar negrii......

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5724
  • Reputatie: +96/-1
    • Adresa de email
Răspuns #19 : 24 August, 2019, 16:01:24
Apropo, vezi ca si zouma a fost om de baza pe la stoke si everton... [emoji848]

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8978
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
Răspuns #21 : 24 August, 2019, 17:40:12
Bah nu am văzut meciul. Am intrat să văd niște commenturi pe aici..  nu am înțeles nimic. În afară de posturi de tip troll altceva zero. În final mi-a zis flashscore că am câștigat. Ce tâmpit și eu să cred că e cineva în stare să împingă discuția intr-o zonă mai "tehnică" :))

Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Marius Gavrila

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2316
  • Reputatie: +25/-0
Răspuns #22 : 24 August, 2019, 18:54:24
Bah nu am văzut meciul. Am intrat să văd niște commenturi pe aici..  nu am înțeles nimic. În afară de posturi de tip troll altceva zero. În final mi-a zis flashscore că am câștigat. Ce tâmpit și eu să cred că e cineva în stare să împingă discuția intr-o zonă mai "tehnică" :))

:P
Mijlocul cu Jorjel și Kova nu a stat prea bine pe defensiva ci mai mult pe atac. După numărul de goluri luate ți-ai dat și tu seama că defensiva noastră e cam pilaf in special Azi și Zouma. Atacul sta cel mai bine, multe ocazii iar Abraham și Mount s-au descurcat foarte bine. Mai e de lucru, in special defensiv, dar echipa merge din ce in ce mai bine. Joaca un joc ofensiv cu presing sus. Se joacă și pe contre și nu stam sa luam viol de la alții. A fost greu meciul dar frumos.

Offline SUPER FRANK!!!

• V.I.P
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 919
  • Reputatie: +0/-0
    • Adresa de email
Răspuns #23 : 24 August, 2019, 20:17:30
O nota bene pentru Lampard azi:cel mai tânăr unsprezece trimis în teren din 1994 încoace, de 25 ani. E ceva:)

Offline srnct

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 341
  • Reputatie: +3/-0
  • Chelsea supporter since 2011.
    • Adresa de email
Răspuns #24 : 24 August, 2019, 20:50:52
Off-topic: iar și-a luat-o united

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1974
  • Reputatie: +19/-0
    • Adresa de email
Răspuns #25 : 24 August, 2019, 20:57:41
Cred ca de asta avea nevoie echipa, de o victorie. O fi zouma si azpi jaloane, dar nu poti sa dam vina tot timpul pe ei. Mijlocul e 0, jorjel daca urca ajunge maine inapoi. Mijlocul e problema.

Apropo, inca un tânăr promițător, băiatul de la charlton.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8978
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
Răspuns #26 : 25 August, 2019, 00:37:04

[emoji14]
Mijlocul cu Jorjel și Kova nu a stat prea bine pe defensiva ci mai mult pe atac. După numărul de goluri luate ți-ai dat și tu seama că defensiva noastră e cam pilaf in special Azi și Zouma. Atacul sta cel mai bine, multe ocazii iar Abraham și Mount s-au descurcat foarte bine. Mai e de lucru, in special defensiv, dar echipa merge din ce in ce mai bine. Joaca un joc ofensiv cu presing sus. Se joacă și pe contre și nu stam sa luam viol de la alții. A fost greu meciul dar frumos.
Mijlocul ar trebui să-l rezolve RLC dar am așa o impresie că acest jucător se va stinge la stadiul de tânăra speranță.
M-a cam înfiorat faptul că ne-a dat 2 bucăți norwich.

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #27 : 25 August, 2019, 10:34:24
Cred ca de asta avea nevoie echipa, de o victorie. O fi zouma si azpi jaloane, dar nu poti sa dam vina tot timpul pe ei. Mijlocul e 0, jorjel daca urca ajunge maine inapoi. Mijlocul e problema.

Apropo, inca un tânăr promițător, băiatul de la charlton.

Mijlocul e un suport pentru defensivă, când n-ai defensivă degeaba ai suport... nu pot face treaba liniei defensive... poți să aduci lângă Kante, încă 2 Kante și tot degeaba că linia def e prea slaba... lipsa de valoare la nivel de top acolo