Autor Subiect: Chelsea - Liverpool , Duminică 18:30  (Citit de 2556 ori)

Offline ASe

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1926
  • Reputatie: +27/-0
    • Adresa de email
Răspuns #45 : 23 Septembrie, 2019, 22:14:27
suntem romani, Pol... țara în care cei mai mulți fani ai fotbalului extern sunt pro Real și Barca... cultura fotbalului se bazează pe UCL, apoi campionat și poate o cupa sa fie acolo ca să nu fie un sezon ratat complet, știe tati!

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1974
  • Reputatie: +19/-0
    • Adresa de email
Răspuns #46 : 24 Septembrie, 2019, 20:45:50
suntem romani, Pol... țara în care cei mai mulți fani ai fotbalului extern sunt pro Real și Barca... cultura fotbalului se bazează pe UCL, apoi campionat și poate o cupa sa fie acolo ca să nu fie un sezon ratat complet, știe tati!
Tu de ce nu ești fan wolves? Ca aia nu au nicio pretentie, de ce mai esti fan chelsea? Dacă tie chelsea ti se pare o echipă mică, asta e.. mie unul mi se pare top 10 din europa. Imi place de tine. Esti fan lampard sau chelsea?

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8978
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
Răspuns #47 : 25 Septembrie, 2019, 01:03:18
Tu de ce nu ești fan wolves? Ca aia nu au nicio pretentie, de ce mai esti fan chelsea? Dacă tie chelsea ti se pare o echipă mică, asta e.. mie unul mi se pare top 10 din europa. Imi place de tine. Esti fan lampard sau chelsea?

ambele. N-ai cum sa fii fan Chelsea fara sa fii fan Lampard  ;D

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5724
  • Reputatie: +96/-1
    • Adresa de email
Răspuns #48 : 25 Septembrie, 2019, 12:36:05
Exact!!! Gen, imi iubesc mama, nu nevasta sau invers.

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #49 : 25 Septembrie, 2019, 21:47:25

ambele. N-ai cum sa fii fan Chelsea fara sa fii fan Lampard  ;D
Ca jucător am fost fan, dar ca antrenor inca nu. Mai ales că echipa merge praf. Ma bucur ca e la noi, dar is sincer frate.. pe mine nu ma mulțumește "am jucat bine", cand colo am jucat si noi bine 30 de minute si iei o căruță de goluri, da, am jucat bine. Cum am m-ai zis , poate sa fie si abramovich pe banca, daca nu are rezultate, nu il sustin.

Dacă ne-ar baga in championship, oare tot asa ar fi atmosfera?
« Ultima Modificare: 25 Septembrie, 2019, 21:49:13 de Nicu S. »

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #50 : 26 Septembrie, 2019, 08:04:16
acum o etapa erau pe 6, acum esti pe 11 daca nu gresesc. campioana europei s-a chinuit cu tine si in supercupa europei si in ultima etapa.

te rog, opreste-te!

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #51 : 26 Septembrie, 2019, 09:21:13
acum o etapa erau pe 6, acum esti pe 11 daca nu gresesc. campioana europei s-a chinuit cu tine si in supercupa europei si in ultima etapa.

te rog, opreste-te!
Ai dreptate, totuși am jucat bine.

Offline Marius Gavrila

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2316
  • Reputatie: +25/-0
Răspuns #52 : 26 Septembrie, 2019, 09:30:24
Iti aduci aminte de primul sezon a lui Klop la Liverpool? Nu a fost nici o diferenta intre el si Brenda si totusi acuma uite unde este. Daca vrei sa contruiesti o echipa atunci ai de tras putin. Cu timpul o sa vina si rezultatele, dar nu poti sa ai rezultate din start, cel putin nu la echipa de pensionari obositi si capriori care este acuma la Chelsea. Nu uita ce plictisit e Willian, depasit de situatie e Azi, Zouma si lipsit de motivatie e Pedro.
Ai rabdare, sustine neconditionat echipa si daca Lamps ramane inca 2 ani o sa avem o super echipa cu jucatori foarte tineri, o echipa care joaca un fotbal frumos si ofensiv nu care sta cu coiu in poarta si asteapta sa le pice si lor ceva pe contraatac. In ultima perioada golurile luate au fost din faza fixa, ceea ce inseamna ceva.
O sa vina si victoriile si clean sheet-ul mult dorit de toti de aici, dar tb sa avem rabdare. Aici nu e un simulator sa se rezolve totul asa de repede.

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #53 : 26 Septembrie, 2019, 10:00:27
Nicu, sunt fan Jose. Probabil va ramane pentru totdeauna numarul 1 incontestabil

crezi ca sunt fan "fotbal frumos" ? sunt pro echipei pentru ca stiu ca au un plan si se tine de el. nu te-ai saturat de transferuri modeste si din cand un cand un trofeu ca ii tragea Hazard pe mediocrii astia dupa el?

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #54 : 26 Septembrie, 2019, 12:00:59
Marius, am zis undeva ca nu susțin echipa? Nu cred. Stiu ca nu e un simulator, dar la cum am vazut echipa in ultimele meciuri, mie asa mi s-a parut. Emerson ii schimbat in minutul 15, tactica meci de meci alta, cam suna a simulator. Goluri meci de meci, ca antrenor nu vezi unde ii buba? Inteleg ca incearca ceva, dar aici nu e amical, ca doar dai mâna cu adversarul si gata.

Asa, pt mine nu inseamna jose nimic, inca il detest. Sper sa nu mai antreneze chelsea niciodată.
« Ultima Modificare: 26 Septembrie, 2019, 12:03:04 de Nicu S. »

Offline Marius Gavrila

• Moderator chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2316
  • Reputatie: +25/-0
Răspuns #55 : 26 Septembrie, 2019, 13:06:20
Emerson ii schimbat in minutul 15,
Doar ca informatie: l-a schimbat din cauza ca a recidivat accidentarea, altfel il lasa sigur pana la final. De fapt in meciul ala 2 jucatori au fost schimbati din cauza la accidentari.