Autor Subiect: Everton - Chelsea , Sâmbătă 14:30  (Citit de 801 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Wanted007

• Full Member
  • Mesaje postate: 239
  • Reputatie: +4/-0
    • Adresa de email
Re: Everton - Chelsea , Sâmbătă 14:30
« Răspuns #30 : 07 Decembrie, 2019, 16:16:45 »
Sper sa vad in iarna toata linia de fund schimbata incepand cu Azpi. De transferat urgent fundasi.

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1971
  • Reputatie: +19/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #31 : 07 Decembrie, 2019, 16:17:49 »
Sa nu iesim nici din ucl si poate sa fie happy stafful tot timpul. Cand ii mai vad cum zambesc.. meargă dracului macar de pe banca in plm cu zambetele lor.

Online Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5594
  • Reputatie: +94/-1
    • Adresa de email
« Răspuns #32 : 07 Decembrie, 2019, 16:21:36 »
Sa nu iesim nici din ucl si poate sa fie happy stafful tot timpul. Cand ii mai vad cum zambesc.. meargă dracului macar de pe banca in plm cu zambetele lor.
Pe cine ai văzut tu ca zâmbește? Chiar sunt curios... eu l am.vazut doar pe.lamps ft ft ft încruntat.

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Online Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #33 : 07 Decembrie, 2019, 16:26:39 »
I a mers lui ferguson, bravo lui, super lecție aplicată lui frank, sunt sigur ca o sa învețe din asta, revin pe seara cu o analiză. Super meci pt neutrii.

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Online Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #34 : 07 Decembrie, 2019, 16:27:15 »
I a mers lui ferguson, bravo lui, super lecție aplicată lui frank, sunt sigur ca o sa învețe din asta, revin pe seara cu o analiză. Super meci pt neutrii.

.

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
« Răspuns #35 : 07 Decembrie, 2019, 16:30:06 »
L-ai văzut amu pe final, in rest tot happy e. Chelsea pierde sau castiga, tot happy e. Am pierdut puncte cu echipele din zonele retrogradarii si nu vezi nicio schimbare. Azpi poti sa-l folosesti pe orice banda ca e paleta, zouma la fel. Cu echipele din top 6 nu are rost sa mai zic.

Offline Le Saux

• Full Member
  • Mesaje postate: 107
  • Reputatie: +11/-0
« Răspuns #36 : 07 Decembrie, 2019, 16:34:51 »
Avem prea multi jucatori pe care nu ii duce capul. Norocul clubului acesta este ca Roman Abramovic nu accepta asa ceva.  Oricum cu fotbalistii actuali nu vom castiga nici un meci cu un adversar care are o oarecare valoare.
Atentie si la domnul antrenor pt ca si el e in pericol daca nu livreaza rezultate. Urmatorul meci in CL cine stie ce cutremur poate aduce.

Online Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #37 : 07 Decembrie, 2019, 16:35:47 »
Nu l am vazut amu, pe final, l am vazut din minutul 2, pana sa inscrie ei. Cand strange mana cu  cu adversarii ar trebui sa i injure sau ceva? Nu pricep chestia asta cu zambitul staff ului..

Linia de aparare a fost mizerabila azi, iar jocul tactic al lui everton a fost perfect, l a omorât walcott pe azpi.

.

Offline SUPER FRANK!!!

• V.I.P
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 845
  • Reputatie: +0/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #38 : 07 Decembrie, 2019, 16:48:11 »
Lampard se resemnează ușor pe bancă, parcă acceptă înfrângerea înainte cu mult de finish. Kepa are cel mai prost joc de picioare din PL, fundașii sunt de mijlocul clasamentului, echipa obosită. Mânjii când sunt forțați, obosesc. Se călesc ei în Europa League

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
« Răspuns #39 : 07 Decembrie, 2019, 16:49:09 »
Azpi e mort de când a început sezonul, aduti aminte cate goluri am luat din cauza lui. Alonso nici pe banca? De ce? Fundasul golgeter e ținut în afara lotului, interesant. Azpi a fost jucat cel mai bine de conte, in sistemul cu 3, pe benzi e mana moartă.

Online Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #40 : 07 Decembrie, 2019, 16:51:06 »
bai... stai ma ca nu inteleg, plangem dupa Alonso, cand il voiam afara din f11?

tin sa te contrazic cu jocul de picioare la kepa, e in top, poti cauta asta daca nu ma crezi, iar cu fundasii centrali, ai dreptate, sunt putin muci, cand joaca zouma cu Christensen, e pericol public, dar n-avem ce sa facem…. astia suntem, cu astia defilam, nu va faceti planuri mari pt ianuarie.
.

Offline Le Saux

• Full Member
« Răspuns #41 : 07 Decembrie, 2019, 17:07:27 »
Everton nu a avut nici un joc tactic. Pur si simplu am fost lenti pe constructie, nu am dat drumul la minge cand trebuia,  nu au fost trasee de joc cand adversarul se apara jos. Cum am spus de multe ori pe forum in PL trebuie sa sti sa iti rotesti jucatorii mai ales cand joci din 3 in 3 zile.
 Noi suntem echipa la care jucatorii pana nu ating mingea de 4, 5 ori nu o paseaza. Willian, Pulisic, Kovacic, Mount, Jorginiho fundasii centrali toti sufera de aceasta boala. 

Online Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #42 : 07 Decembrie, 2019, 17:11:58 »
deci noi am jucat prost, adevarsarul a jucat prost, dar au castigat ei. :))

mai uita-te o data la meci, full match cu creionul si foaia, poate apar mai mult de 3 randuri in post.
.

Offline Le Saux

• Full Member
« Răspuns #43 : 07 Decembrie, 2019, 17:18:16 »
deci noi am jucat prost, adevarsarul a jucat prost, dar au castigat ei. :))

mai uita-te o data la meci, full match cu creionul si foaia, poate apar mai mult de 3 randuri in post.

Vad ca ai inteles ce am zis si cred ca nu ai capul exagerat de mare.

Online Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #44 : 07 Decembrie, 2019, 17:21:44 »
destul de mare, sa cred cum ai numele, Le Saux, sustii echipa dinainte de era Abramovich, deci ai vazut sute de meciuri, mult mai proaste ca astea, dar visezi la tiki taka cu zouma si Christensen.
.