Autor Subiect: Everton - Chelsea , Sâmbătă 14:30  (Citit de 2728 ori)

Offline Mihai Dunoiu

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1285
  • Reputatie: +14/-0
  • I believe in the power of believing.
    • Adresa de email
Răspuns #60 : 09 Decembrie, 2019, 14:25:37
Daca îmi pot permite și eu un citat din Ionuț Popa:

"E idiot între ghilimele, ca sa nu jignesc pe nimeni."

Trimis de pe al meu ASUS_X00QD folosind Tapatalk

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1974
  • Reputatie: +19/-0
    • Adresa de email
Răspuns #61 : 09 Decembrie, 2019, 19:46:30
Conteaza mult antrenorul. Lampard nu poate sa strige la un jucător care greșește. Azpi e praf de la începutul sezonul si il joaca in detrimentul lui alonso, a început să lege bine zouma cu tomori, de ce oare i-a schimbat? Pulisic nu mai poate alerga din minutul 60 si il joci meci de meci.. odoi are nevoie de meciuri în picioare. Lampard pierde pe alegerile lui, păcat. Asa încet o ia pe urmele lui mourinho, care cu preferințele lui a ajuns sa isi piardă postul la orice echipa.
« Ultima Modificare: 09 Decembrie, 2019, 19:48:29 de Nicu S. »

Offline Mihai Dunoiu

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #62 : 09 Decembrie, 2019, 19:54:49
Hai sa nu-l regretăm pe Alonso că e paletă de un an, iar Tomori e accidentat.

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5724
  • Reputatie: +96/-1
    • Adresa de email
Răspuns #63 : 09 Decembrie, 2019, 19:55:52
Hai sa nu-l regretăm pe Alonso că e paletă de un an, iar Tomori e accidentat.

Daca ziceam eu asta, eram arogant si prostul satului. [emoji23][emoji23][emoji23] fotbalul e grele.

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1974
  • Reputatie: +19/-0
    • Adresa de email
Răspuns #64 : 09 Decembrie, 2019, 20:03:33
Mai paleta e azpi decât el de 10 ori.

Offline Mihai Dunoiu

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #65 : 09 Decembrie, 2019, 20:48:49
Conteaza mult antrenorul. Lampard nu poate sa strige la un jucător care greșește. Azpi e praf de la începutul sezonul si il joaca in detrimentul lui alonso, a început să lege bine zouma cu tomori, de ce oare i-a schimbat? Pulisic nu mai poate alerga din minutul 60 si il joci meci de meci.. odoi are nevoie de meciuri în picioare. Lampard pierde pe alegerile lui, păcat. Asa încet o ia pe urmele lui mourinho, care cu preferințele lui a ajuns sa isi piardă postul la orice echipa.

Si mai am o completare, de data asta la faptul ca Lampard nu poate sa strige la jucatori. Pana una alta, Lampard a cam spus lucrurilor pe nume la conferinta de dupa meci, daca o urmaresti o sa vezi ca omul spune cu subiect si predicat ca golurile 2 si 3 au fost clar din cauza ca ne-am aparat prost, ca jucatorii au gresit ca se luau la driblinguri in careu cu adversarii in loc sa suteze cand aveau ocazia (cu bataie clara la Willian si Pulisic), si altele. A spus adevarul fara menajamente si fara sa o dea in penibilitati cum o dadea, de exemplu, Mourinho (pentru ca tot l-ai amintit), care si daca juca cu Colchester si pierdea spunea ca a intalnit un adversar de mare valoare.
Nu stiu de ce nu urla la ei de pe margine, de fapt sincer nici n-am fost atent daca o face, si camerele nu stau tot timpul pe el sa se vada asta, dar cel putin in conferinta de presa nu a fost atat de moale cum ti s-a parut tie.

No offense, nimic personal, dar chiar nu cred ca ai dreptate de data asta.

Offline ASe

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1926
  • Reputatie: +27/-0
    • Adresa de email
Răspuns #66 : 10 Decembrie, 2019, 13:41:29
Mai paleta e azpi decât el de 10 ori.

eu zic sa cumparam fundasi lateral care sa aiba o abilitate speciala, gen Zouma si Christiansen sa poata deposeda sau castiga un duel aerian in careu doar prin  simpla prezenta a acestui fundas lateral in f11.