Autor Subiect: Chelsea - Bournemouth , Sâmbătă 17:00  (Citit de 525 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8815
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
Re: Chelsea - Bournemouth , Sâmbătă 17:00
« Răspuns #30 : 15 Decembrie, 2019, 20:34:17 »
Bah uitați toți că jucătorii sunt mai bătrâni ca anul trecut, Hazard nu mai e si cele mai bune solutii ale noastre sunt niște copii? Voi aveți contact cu realitatea sau..  ?

Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline ASe

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1924
  • Reputatie: +27/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #31 : 16 Decembrie, 2019, 10:08:20 »
Nu stiu cum pregătește lampard echipa, bournemouth venea după 5 înfrângeri și ne bate pe noi, la fel si west ham sau everton. Cand pregătește asa echipa cu echipele astea, ce face cu cele din big 6? E jale. Pierde pe alegerile lui, cu jucători lui preferați. Mount e varza, nu aduce niciun plus, azpi de la începutul sezonului. Jucători nu sunt motivați, trist.

Chelsea e o pălărie prea mare deocamdata pt lampard, cu tot respectul pt el, nu e antrenor de chelsea inca. În halul ăsta ne ducem pe pl, doar pt ca e lampard antrenor. Inteleg ca trecem printr-un sezon de tranziție, dar nu in asa hal, sa ne bată si ultimele clasate, daca cu city sau united nu faci fata, macar cu astea.

Te-a dus cu echipa de locul 14 pe locul 2-3 si tu spui ca Chelsea e o palarie prea mare pentru Franky ? esti amuzant rau.

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email
« Răspuns #32 : 16 Decembrie, 2019, 10:10:38 »
Am facut 6 din 6 ca am jucat cu echipe foarte slabe Brighton, Newcastle, Burnley, etc. In toate jocurile cu echipe decente am fost pilaf. Singura echipa relevanta pe care am batut-o sezonul asta e wolves. Si acum se pare ca am inceput sa pierdem si cu echipele mici.

Spurs s-au apropiat la 3 puncte. Etapa urmatoare cadem si de pe loc de UCL.

inca un fan care dupa 7 etape consecutive credea ca avem lot de top 4.
de ce eram singurul care latra ca nu avem lot dar sunt pompati cu incredere ? sunteti slabuti ca persoane analitice, foarte usor influentate de cum bate vantul... fara fundatii elementare.

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email
« Răspuns #33 : 16 Decembrie, 2019, 10:13:23 »
Cum sa ti explic eu tie... frank sau cum te cheama ca in premier league nu există echipe mici? Adica joaca cu d astia de 16, 17 ani sau cum sunt mici?

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

lumea vede dar crede ca e lafel ca pana in 2008 cred, cand echipele mici vindeau imediat jucatorul bun ca sa-si poata finanta viitorul pe urmatoarele 1-2 sezoane. oamenii nu inteleg ca de cand s-a auto-pompat EPL cu multi bani din TV, cluburile mici nu mai au nevoie sa-si vanda starurile, ba chiar si le pot pastra din cauza ca au un buget mai mare decat echipe de top din italia, franta, etc.

tocmai de asta in epl te pot bate oricand o echipa de mijlocul clasamentului.

Offline Mihai Dunoiu

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1189
  • Reputatie: +12/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #34 : 16 Decembrie, 2019, 10:14:49 »

E bine totusi ca e liber ancelotti si pochettino. Rezolva roman rapid problema.

*Acel moment când crezi că Poch ar veni să antreneze la Chelsea*

Trimis de pe al meu ASUS_X00QD folosind Tapatalk

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1971
  • Reputatie: +19/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #35 : 16 Decembrie, 2019, 14:06:00 »
Nu stiu cum pregătește lampard echipa, bournemouth venea după 5 înfrângeri și ne bate pe noi, la fel si west ham sau everton. Cand pregătește asa echipa cu echipele astea, ce face cu cele din big 6? E jale. Pierde pe alegerile lui, cu jucători lui preferați. Mount e varza, nu aduce niciun plus, azpi de la începutul sezonului. Jucători nu sunt motivați, trist.

Chelsea e o pălărie prea mare deocamdata pt lampard, cu tot respectul pt el, nu e antrenor de chelsea inca. În halul ăsta ne ducem pe pl, doar pt ca e lampard antrenor. Inteleg ca trecem printr-un sezon de tranziție, dar nu in asa hal, sa ne bată si ultimele clasate, daca cu city sau united nu faci fata, macar cu astea.

Te-a dus cu echipa de locul 14 pe locul 2-3 si tu spui ca Chelsea e o palarie prea mare pentru Franky ? esti amuzant rau.
Bună glumă frate :))) locul 14 :)))) bine ca nu ne-a adus din championship