Autor Subiect: Chelsea - Arsenal , Marți 22:15  (Citit de 2971 ori)

Offline ASe

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1926
  • Reputatie: +27/-0
    • Adresa de email
Răspuns #60 : 22 Ianuarie, 2020, 13:29:41
cum zicea și Pol... apărarea și atacul sunt perfectos

Christiansen va fi noul Terry, Reece noul Cole și Odoi noul Hazard, Abraham noul Drogba și mount noul Lampard. Ne a arătat klopp și Pep cu creezi 2 echipe la nivel monstru dar noi am ales arsenal way.

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1974
  • Reputatie: +19/-0
    • Adresa de email
Răspuns #61 : 22 Ianuarie, 2020, 14:04:27
Dacă vii cu statistica asta sergiu, uită-te la suturile pe poarta, nu la șuturi spre poartă sau ocazii de gol. Clovnul ala de mount noul lampard? Ce glume ai in tine. Tu nu vezi ca băiatul ăla e de nivelul vitesse sau derby? Cand am m-ai văzut că îl scoate si pe kante, fac cu capu cand vad amatorismul. Ar fi bine sa se gândească lampard si la chelsea, nu doar la jucătorii englezi ai noștri, dintre care doar abraham merita la nationala.

Nu e nimic de lăudat, suntem pe locul 4 în etapa 24, nu am luat campionatul. Oricum top 4 nu prindem.

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #62 : 22 Ianuarie, 2020, 14:12:12
eram ironic mai sus, aveam așteptări de la tine. Ție ți pare vina lui Lamp când cel mai bun suteor din echipa e fucking 0iq Barkley?

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #63 : 22 Ianuarie, 2020, 15:54:28
Nu e vina lui, e vina lui daca nu aduce nimic.

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5724
  • Reputatie: +96/-1
    • Adresa de email
Răspuns #64 : 22 Ianuarie, 2020, 16:05:30
e, hai ma... crezi ca nu ar vrea sa aduca nimic? panorama aia de marina sa arunce cu banii.

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
Răspuns #65 : 22 Ianuarie, 2020, 17:46:09
sergiu, a zis ca Guardiola ne-a invatat sa formam echipe… pai ce echipa manca-ti-as? cumperi ce e mai bun in uk si ii pui sa joace. :)) that's your football mate. cand a venit avea deja o echipa cu superstaruri.

"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline CHelseaBlues

• Hero Member
  • Mesaje postate: 920
  • Reputatie: +4/-2
Răspuns #66 : 22 Ianuarie, 2020, 18:27:28
Asta a facut guardiola mereu si la bayern la fel, lewa, götze hummels, doar ca la city are budget nelimitat, are 2 echipe deja, cu sane jesus gündogan mahrez pe banca, toti astia ar fi fost capitani la chelsea, cred ca doar mourinho il bate la acest capitol, jose a investit sigur mai mult

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #67 : 22 Ianuarie, 2020, 23:41:21
Pep a cumparat: Stones, Laporte, Walker, Ederson, B Silva, Mahrez, Gundogan și mai știu eu care...

a cumpărat, a luat ce e bun, dacă vrei sa fi în top, iei ce e cel mai bun și încerci sa l introduci în sistemul tau. Unii reușesc alți nu, dar nu ți pierzi 4-7 ani sa crească jucători care nici nu ești sigur ca vor fi de top.

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
Răspuns #68 : 23 Ianuarie, 2020, 13:59:00
Deja vorbim de peste  350 de mil de lire.

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

.

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #69 : 23 Ianuarie, 2020, 14:48:52
inflație, și noi am pompat la fel de puternic când a venit Rusul, diferența e doar rezultatul inflației.

Offline CHelseaBlues

• Hero Member
Răspuns #70 : 23 Ianuarie, 2020, 18:16:15
inflație, și noi am pompat la fel de puternic când a venit Rusul, diferența e doar rezultatul inflației.
Inteleg dar nu trebuie neaparat sa pompam sute de milioane in jucatori noi, eu imi doresc un mix la fel ca acum doar ca vreau sa avem un lider in defensiva si la mijloc in atac e de ajuns un cavani care sa il invete unpic pe tammy

Offline ASe

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #71 : 24 Ianuarie, 2020, 12:41:54
dacă nu investim cum am putea ține pasul cu Liv și MC? Sau preferi un echilibru la locurile 3-8 cu Leicester, United, Wolves, Arsenal și Tottenham?

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 9011
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
Răspuns #72 : 24 Ianuarie, 2020, 13:16:21
E nevoie de un atacant și un fundaș central. Asta ne-a arătat meciul vs arsenal și același lucru a încercat Lamps să sublinieze la final de meci... bine cu mai multă diplomație.
Deci not good enough. Voi dati vina pe antrenor dar când ocaziile curg cu nemiluita și faci portarul advers vedetă acolo nu mai e vina dlui antrenor. Dacă s-ar fi stins orice construcție la 16-20m atunci puteam să zicem că e mauritzel 2

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline CHelseaBlues

• Hero Member
Răspuns #73 : 24 Ianuarie, 2020, 13:29:17
dacă nu investim cum am putea ține pasul cu Liv și MC? Sau preferi un echilibru la locurile 3-8 cu Leicester, United, Wolves, Arsenal și Tottenham?
Liverpool nu a investit atat de mult cum a facut city, ei cu 150 de milioane lau luat pe mane=40, salah=40, firmino=50, wijnaldum=20 , noi cu 150 lam luat pe kepa si pe morata[emoji23] misto de tot, normal ca vreau sa ne batem pentru primele locuri dar mai intai trebuie sa luam loc de ucl sa vina macar un cavani pentru o jumatate de sezon, trist....poate nici el nu vine

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
Răspuns #74 : 24 Ianuarie, 2020, 14:29:43
Pt ce sa vina si cavani? Chiar in el va puneti speranta? Omul are 33 cred, la paris sterge banca. Chiar asa am ajuns? Il avem pe giroud daca e până acolo.

Cand werner e parfum, noi ne bucurăm pentru cavani. Mai e dembele, alt animal.