Autor Subiect: Chelsea - Norwich , Marți 22:15  (Citit de 307 ori)

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8992
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
Răspuns #15 : 15 Iulie, 2020, 13:19:27
Cert e că fără Jiru ne întindeau câinii pe final de sezon. Rămân la părerea că golurile marcate de Abraham au fost doar goluri de conjunctura. Oricum ultimele meciuri au fost duse de Jiru, Willian, Kovacic si pe ici colo Pulisic. Despre Barkley nu am o părere bună încă. Despre tinerele talente ale cfc cred că am înțeles toți cum stă treaba. Păcat, s-au văzut cu sacii în căruță, frământați de accidentări și au lăsat-o moale de tot.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline CHelseaBlues

• Hero Member
  • Mesaje postate: 903
  • Reputatie: +4/-2
Răspuns #16 : 15 Iulie, 2020, 17:56:48
Eu sunt de alta parere, Abraham si Mount inclusiv James au potential si ii vad acolo sus, gandestete unpic ca toti au jucat in championship unde toti au avut performante mari, cand Abraham ne castiga meciul cu Arsenal si Mount are cateva meciuri fiind man of the match erau si inca sunt pentru primul sezon destul de buni la ce echipa avem defapt, kante a fost 70-80% accidentat, jorgel nu se potriveste in stilul asta dinamic alui lamps si doamne ajuta kovacic a sclipit dupa ce a fost jalnic sub sarri, legat de James eu nu stiu un jucator care sa iti bage o centrare mai calitativa in careu la aceasta echipa, Pulisic la fel a fost 60% din sezon accidentat si are potential cat caru, de cand a inceput iara sezonul dupa corona e pe departe cel mai bun jucator, willian se vede ca nu poate juca meci dupa meci in ritmul asta....

Nu e adresat doar catre tine, dar suntem prea pesimisti dupa un meci prost

Iam batut pe city unde guardiola a investit 740 de milioane, cu eden kante etc pe teren nea dat cu sarri 6-0, iam batut pe pool care au castigat tot ce se poate castiga in ultimi ani, pe spurs de 2 ori care au fost in finala ucl anul trecut, pe arsenal etc, suntem in semifinale in fa cup si inca in ucl chiar daca neau dat 3-0 bayern

Nu reusea nimeni ce a facut Lamps cu echipa asta in situatia in care a fost si asta si dupa 1 an de experienta ca manager[emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8992
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
Răspuns #17 : 15 Iulie, 2020, 18:24:13
Stai puțin, senzațiile erau ăia de i-a dat pe la televizor, cei care visau la transferuri către echipe importante. Adică băieți ca Odoi. O altă tânără speranță era RLC. Mount și James sunt/erau niște anonimi decenți și nu au emis pretenții de mari jucători. Cât despre Abraham, ajung să mă întreb dacă a făcut bine Lampard că a mers pe mâna lui atâtea meciuri, că parcă Jiru vrea să demonstreze altceva.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline CHelseaBlues

• Hero Member
  • Mesaje postate: 903
  • Reputatie: +4/-2
Răspuns #18 : 15 Iulie, 2020, 18:30:43
Sezonul asta a fost si asa de tranzit, Jirou a dovedit ca are caracter si ca e profesionist, a ramas si nea ajutat enorm, il respect pentru asta

Cine stie poate lamps vrea sa ii vanda pe bani mari, hai sa vedem ce se intampla urmatorul sezon, daca reusim sa micsoram acest gap intre pool si city

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk