Autor Subiect: Oriol Romeu  (Citit de 3392 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

lampard95

• Vizitator
Re: Oriol Romeu
« Răspuns #15 : 24 August, 2011, 22:17:09 »
Sa speram ca ne va fi de ajutor.El chiar a declarat ca vrea sa aduca la Chelsea celebra tiki-taka.(ceea nu cred ca se va intampla,deoarece sa ne amintim anul trecut chiar la inceput jucam si din pase dar eu cred ca punctul nostru forte acel pressing foarte avansat gen Milan '89  :P )

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8921
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #16 : 24 August, 2011, 23:03:52 »
Nu cred ca o sa-l vedem la treaba sezonul asta, mai mult ca sigur va fi imprumutat.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline edy

• Hero Member
  • Mesaje postate: 4201
  • Reputatie: +72/-2
« Răspuns #17 : 24 August, 2011, 23:24:29 »
io cred ca o sa-l vedem. Ca mijlocas defensiv il avem doar pe mikel si McEachran mai joaca cateodata.

suk

• Vizitator
« Răspuns #18 : 28 August, 2011, 15:28:11 »
Romeu este un jucator destul de interesant, face parte din celebra La Masia, iar din cate am vazut eu AVB este dispus sa promoveze jucatori tineri, nu cred ca se pune problema sa-l inlocuiasca pe Essien, pe postul sau poate doar Yaya Toure poate concura cu ghanez, daca i se acorda sansa acestui catalan o sa creasca frumos pe Stamford Bridge, mai ales ca din punctul meu de vedere Obi Mikel nu a progresat foarte mult de cand e la Chelsea, cel putin eu ma asteptam sa explodeze la un moment dat.

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #19 : 28 August, 2011, 16:11:54 »
Romeu este un jucator destul de interesant, face parte din celebra La Masia, iar din cate am vazut eu AVB este dispus sa promoveze jucatori tineri, nu cred ca se pune problema sa-l inlocuiasca pe Essien, pe postul sau poate doar Yaya Toure poate concura cu ghanez, daca i se acorda sansa acestui catalan o sa creasca frumos pe Stamford Bridge, mai ales ca din punctul meu de vedere Obi Mikel nu a progresat foarte mult de cand e la Chelsea, cel putin eu ma asteptam sa explodeze la un moment dat.
Essien a cam fost macinat de accidentari. Sa vedem cum se descurca dupa ce se intoarce. Un jucator care a avut cate accidentari a avut el in ultimul timp nu prea mai da randament. Sper sa nu fie si cazul lui.

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8921
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #20 : 28 August, 2011, 17:17:00 »
Essien a cam fost macinat de accidentari. Sa vedem cum se descurca dupa ce se intoarce. Un jucator care a avut cate accidentari a avut el in ultimul timp nu prea mai da randament. Sper sa nu fie si cazul lui.

A fost la un pas sa nu mai poata juca fotbal, nu cred ca va mai ajunge la nivelul la care a jucat acum ceva timp.
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #21 : 28 August, 2011, 17:22:33 »
La asta ma gandesc si io. S-ar putea ca Chelsea sa fie nevoita sa-i gaseasca un inlocuitor.

A fost la un pas sa nu mai poata juca fotbal, nu cred ca va mai ajunge la nivelul la care a jucat acum ceva timp.

Terry26

• Vizitator
« Răspuns #22 : 28 August, 2011, 21:13:37 »
Jucator tanar.Cred ca va fii foarte bun la noi.