Autor Subiect: Twitter  (Citit de 2514 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline edy

• Hero Member
  • Mesaje postate: 4201
  • Reputatie: +72/-2
Twitter
« : 23 Septembrie, 2011, 23:19:45 »
Sunt curios cati dintre voi folosesc Twitter?

Offline Bogdan

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1908
  • Reputatie: +20/-1
Re: Twitter
« Răspuns #1 : 23 Septembrie, 2011, 23:55:47 »
Eu mi-am facut cont dar nu am nici o poza nimic nici nu mai stiu cum se numea , mi se pare stupid twitter , acolo trebuie mereu sa zici ce faci , cam asta e farmecul twitter-ului sa vezi ce fac altii in timp real , cand se duc la baie cand isi sufla mucii etc...:D
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #2 : 24 Septembrie, 2011, 00:07:56 »
Da si mie mi se pare stupid. Mi se pare bun pt jurnalisti pt ca pot afla mereu ce fac vedetele sau diferite persoane care prezinta interes pt public.

Offline Bogdan

• Hero Member
« Răspuns #3 : 24 Septembrie, 2011, 00:26:58 »
Corect , pentru noi oamenii de rand nu prea isi gaseste folosinta , oricum nu cred ca as avea multi prieteni acolo , cred ca 2-3 persoane le stiu sa aiba twitter :D
If you can find a path with no obstacles,it probably doesn't lead anywhere.(Bear Grylls)

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #4 : 24 Septembrie, 2011, 03:00:55 »
la fel si in cazul meu. Nu cunosc multe persoane cu twitter.

C.L.

• Vizitator
« Răspuns #5 : 24 Septembrie, 2011, 08:59:18 »
Am si eu Twitter insa ma uit la el ca Mutu la Piturca.  :o

lampard95

• Vizitator
« Răspuns #6 : 24 Septembrie, 2011, 10:11:49 »
Nici eu nu prea le am cu twitter-ul....Mi-a facut cont dar l-am uitat.  ;D

Terry26

• Vizitator
« Răspuns #7 : 24 Septembrie, 2011, 12:59:04 »
Decat Twitter mai bine Facebook :D

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #8 : 24 Septembrie, 2011, 14:57:42 »
Decat Twitter mai bine Facebook :D
Si mie mi se pare Facebook un pic mai folositor decat twitter. Dar nici facebook nu e cine stie ce....

Offline Bogdan

• Hero Member
« Răspuns #9 : 24 Septembrie, 2011, 16:31:14 »
Acuma a aparut si google plus , eu mi-am facut deja cont , dar am doar 5 prieteni :) dar sunt sigur ca va ajunge la fel de puternic ca si facebook , oamenii simt nevoiea de socializare , si mai ales ca sunt multi ce nu prea ies prin lume asa au sansa de a vorbi cu oameni aflati la capatul celalalt al pamantului sau din contra aflati la capatul palierului de bloc :D

Offline edy

• Hero Member
« Răspuns #10 : 24 Septembrie, 2011, 16:33:44 »
Acuma a aparut si google plus , eu mi-am facut deja cont , dar am doar 5 prieteni :) dar sunt sigur ca va ajunge la fel de puternic ca si facebook , oamenii simt nevoiea de socializare , si mai ales ca sunt multi ce nu prea ies prin lume asa au sansa de a vorbi cu oameni aflati la capatul celalalt al pamantului sau din contra aflati la capatul palierului de bloc :D
Eu prefer socializarea in lumea reala. Iar cand am ceva de comunicat un telefon, un mail, un sms. De pe facebook iau diferite stiri si informatii.

Terry26

• Vizitator
« Răspuns #11 : 24 Septembrie, 2011, 16:43:18 »
Cum zice edy...Mai bine comunicare in viata reala...Asa virtual nu stii cu cine vorbesti :D

C.L.

• Vizitator
« Răspuns #12 : 24 Septembrie, 2011, 19:17:39 »
Aici ne jignesti aproape pe toti.  :P

Offline Bogdan

• Hero Member
« Răspuns #13 : 24 Septembrie, 2011, 21:16:27 »
Eu prefer socializarea in lumea reala. Iar cand am ceva de comunicat un telefon, un mail, un sms. De pe facebook iau diferite stiri si informatii.
Cred ca toata lumea ar trebui sa prefere socializare face to face, dar cand nu poti din diferite motive un site dinacesta te scoate din singuratate :D

Offline Geo

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 438
  • Reputatie: +1/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #14 : 24 Septembrie, 2011, 23:50:00 »
Aici ne jignesti aproape pe toti.  :P

Cam asta au facut :)))