Autor Subiect: CAMPIONATUL MONDIAL 2014  (Citit de 38644 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Nicu S.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1974
  • Reputatie: +19/-0
    • Adresa de email
Re: CAMPIONATUL MONDIAL 2014
« Răspuns #255 : 27 Iunie, 2014, 20:14:56 »
ce sa facem, noi tragem concluzii dupa 2 meciuri.

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 5713
  • Reputatie: +95/-1
    • Adresa de email
« Răspuns #256 : 28 Iunie, 2014, 19:04:25 »
Cum dracu ba sa l ai pe Willian pe banca si sa joci cu muk... :-X pierzi brazilia, pierzi!
"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Mihai Dunoiu

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1228
  • Reputatie: +12/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #257 : 28 Iunie, 2014, 23:31:10 »
Mama mama! Hai Jose, ia-ni-l pe James Rodriguez! :))

Offline petre ispirescu

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 2757
  • Reputatie: +157/-0
    • Adresa de email
« Răspuns #258 : 29 Iunie, 2014, 00:16:46 »
Ce jucator e James...

Offline Paul

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 8950
  • Reputatie: +127/-3
    • Adresa de email
« Răspuns #259 : 29 Iunie, 2014, 01:12:17 »
hai ma ca n-are cum, Neymar si cu Messi sunt cei mai kashto din tot CM-ul de anu` asta  :-\
edydark:da chiar ma
edydark:giggs are salariu la united sau pensie?

######
Only Malouda realised early on how tomtit torres is and never passed it to him

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #260 : 29 Iunie, 2014, 10:06:24 »
Cine e domne acest neymar? Ala care nu ia putut depasit pe fundasii chilieni, care 2 vin de la echipe care au retrogradat, cardiff si osasuna si celalalt a fost lasat sa plece gratis de la nott.forest?
"There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes.
.

Offline Manolache Alex

• V.A.P
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 770
  • Reputatie: +20/-4
    • Adresa de email
« Răspuns #261 : 29 Iunie, 2014, 12:49:00 »
Sincer, exagerezi  Luci cu Neymar, chiar nu sunt fanul lui absolut deloc, si imi este antipatic cu simularile lui, face de multe ori circ pe teren, dar are niste calitati cum rar mai vezi, te asigur eu ca va iesi Balonul de aur in  urmatorii ani,  merge la un pariu simbolic, cum am mai facut noi:)),  cu putina masa musculara pusa pe el, iti zic eu ca e jucator bun, dar care are potential incredibil, pai are o plecare de pe loc cum rar vezi.... poate doar Hazard mai are plecarile si franele lui Neymar...! Si pe cuvant ca nu imi este drag deloc nu am motive sa il laud, dar nu e chiar atat de slab cum il vad unii.... calitate are...doar ca face si circ, si asta nu da bine deloc..

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
« Răspuns #262 : 29 Iunie, 2014, 15:03:53 »
nu are cum sa castige balonul de aur atata timp cand joaca cu messi in aceeasi echipa.

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #263 : 29 Iunie, 2014, 15:36:14 »
alex, nu fac pariul asta ca sigur va castiga balonul de aur, iar adversari ii va avea pe : messi si ronaldo, alti 2 clovni.
calitate o are, e talentat, insa nu este fotbalistul ala care toti il pupa-n fund, vezi ieri cu chile... ce-a facut? nimic, zero barat, plangeau toti in jurul lui ca nu mai putea dupa 90 de minute. degeaba are 4 goluri, are 2 cu croatia, unul n-a fost portaru` atent, iar celalat din penalty si alte 2 cu, camerun! haha, baietii aia care se bateau intre ei.
si cum naiba poti sa-l compari pe hazard cu el? s-o iau si eu in termenii lor, hazard e d-zeu pe langa acest "overrated cunt". neymar vinde mai bine ca hazard. sunt tare curios cum arata situatia daca neymar asta era in anglia si juca 20 de meciuri pe an ca restul era accidentat.....
.

Offline Catalin.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1119
  • Reputatie: +15/-0
« Răspuns #264 : 29 Iunie, 2014, 16:25:15 »
Ce sa zic,deja incep sa ma racaie jucatori gen neymar,hazard si astia care pun capul in pamant si dribleaza de-a proasta... Daca as vrea sa vad driblinguri m-as uita la street football,sper ca si hazard sa inceteze cu tampeniile astea si sa inceapa sa fie mai eficient (pt ca sunt convins ca poate fi). ma opresc aici ca nu vreau sa fac off topic. alexis sanchez i-a dat clasa lui neymar aseara,a fost feneomenal. si bine ca  am scapat de luiz,abia aseara mi-am dar seama cat e de petarda.

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
« Răspuns #265 : 29 Iunie, 2014, 16:36:32 »
neymar doar la brazilia e vedeta, si are o tehnica foarte buna, asta e adevarul, totul se invarte in jurul lui la brazilia.

Offline Luci

• Editor chelseafc.ro
  • Hero Member
  • *
    • Adresa de email
« Răspuns #266 : 29 Iunie, 2014, 16:45:58 »
neymar doar la brazilia e vedeta, si are o tehnica foarte buna, asta e adevarul, totul se invarte in jurul lui la brazilia.

ciudat... eu credeam ca totul pleaca de la baiatul cu nume de Oscar.
.

Offline Manolache Alex

• V.A.P
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 770
  • Reputatie: +20/-4
    • Adresa de email
« Răspuns #267 : 29 Iunie, 2014, 18:57:54 »
alex, nu fac pariul asta ca sigur va castiga balonul de aur, iar adversari ii va avea pe : messi si ronaldo, alti 2 clovni.
calitate o are, e talentat, insa nu este fotbalistul ala care toti il pupa-n fund, vezi ieri cu chile... ce-a facut? nimic, zero barat, plangeau toti in jurul lui ca nu mai putea dupa 90 de minute. degeaba are 4 goluri, are 2 cu croatia, unul n-a fost portaru` atent, iar celalat din penalty si alte 2 cu, camerun! haha, baietii aia care se bateau intre ei.
si cum naiba poti sa-l compari pe hazard cu el? s-o iau si eu in termenii lor, hazard e d-zeu pe langa acest "overrated cunt". neymar vinde mai bine ca hazard. sunt tare curios cum arata situatia daca neymar asta era in anglia si juca 20 de meciuri pe an ca restul era accidentat.....

Sunt total de acord cu tine, credeam ca ti se pare foarte slab, de asta am si intervenit, este clar ca toata presa il pupa in fund si toata Brazilia..... dar nu prea inteleg de ce...adica in nici un caz valoarea sa momentan nu este asa dupa cum o spune ziarele sau mai stiu eu cine. Si nu il compar cu Hazard, mi se pare 2 clase Eden peste el, doar la plecarile alea de pe loc i-am comparat, in rest belgianul nostru e mult peste circar.

Offline Nicu S.

• Hero Member
    • Adresa de email
« Răspuns #268 : 29 Iunie, 2014, 20:54:23 »
ce piesa e herrera ala, imi place la maxim de el. nu are ochii mei mourinho? :))

Offline Catalin.

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1119
  • Reputatie: +15/-0
« Răspuns #269 : 30 Iunie, 2014, 20:44:09 »
Florin Mihoc,you my friend are retarded ;)